ورکشاپ بلند بردن ظرفیت به کارمندان ریاست عمومی تفتیش داخلی تدویر یافت

admin_mof
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۷/۲۰ - ۱۶:۱۷
خبر

ورکشاپ بلند بردن ظرفیت به کارمندان ریاست عمومی تفتیش داخلی به ریاست انجینر عبداللطیف خالد، به کارمندان این ریاست تدویر یافت و تا چند روز دیگر ادامه خواهد داشت.

در این ورکشاپ رئیس ریاست سیستم ها و تخلفات، سرپرست ریاست عواید و گمرکات، سرپرست ریاست عمومی بودجه و خزاین و همچنان سرپرست ریاست دارایی ها و بلند بردن ظرفیت ها نیز حضور داشتند.

در ابتداء رئیس عمومی تفتیش داخلی در مورد اهمیت این ورکشاپ به اشتراک کننده گان معلومات داده افزود، که تمام کارمندان باید مطابق با عصری جدید و تکنالوژی به شکل مسلکی و تخصصی عیار نمایند و همچنان در ورکشاپ های مسلکی و تخصصی اشتراک ورزند تا تجارب خویشرا را با دیگران انتقال دهند. متعاقبآ اشتراک کننده گان به نوبه خود در مورد ارزش این ورکشاپ نظریات شان را ابراز کردند.

خبر

قابل یادآوری است که از جانب کارمندان اصلاحات دفتر تفتیش در باره AMIS  ( Audit Management Information System) به رئیس عمومی تفتیش داخلی معلومات دا ده شد و بعدآ ایشان در مورد نو اوری سیستم ارزیابی کارمندان و سیستم پیگیری هدایات لازم داد و مجلس را با خواندن دعایه اختتام بخشید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۷/۲۰ - ۱۶:۱۷
Background image

ورکشاپ بلند بردن ظرفیت به کارمندان ریاست عمومی تفتیش داخلی تدویر یافت

ورکشاپ بلند بردن ظرفیت به کارمندان ریاست عمومی تفتیش داخلی به ریاست انجینر عبداللطیف خالد، به کارمندان این ریاست تدویر یافت

دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۹ - ۱۷:۱۰
Background image

وزیر مالیه با رئیس برنامه انکشافی سازمان ملل متحد(UNDP) دیدار نمود

سرپرست وزارت مالیه محترم ملا هدایت‌الله "بدری " با رئیس برنامه انکشافی سازمان ملل متحد محترم عبدالله الدارداری .

دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۹ - ۱۷:۰
Background image

رؤسای جدید شماری از شرکت های دولتی معرفی شدند

مطابق به سیاست اداری رهبری دولت و به اساس پیشنهاد وزارت مالیه شماری از رؤسای جدید شرکت های دولتی به کارمندان این ادارات

بازگشت به صفحه خبر