اعلامیۀ وزارت مالیه در پیوند به آتش سوزی در گمرک اسلام قلعه

admin_mof
اطلاعیه

با تأسف فراوان اطلاع حاصل نمودیم که امروز شنبه مورخ 25 دلو 1399 حوالی ساعت 1 بجه ظهر در گمرک اسلام قلعه از اثر آتش گرفتن یک تانکر نفتی، دامنۀ آتش سوزی به تمام گمرک تسری یافته و در اثر آن خسارات هنگفت به هموطنان عزیز ما وارد گردید.

رهبری وزارت مالیه در هماهنگی نزدیک با ارگان های امنیتی و ادارات محلی تمام تلاش های لازم برای مهار نمودن اوضاع مبذول نموده و از اقدامات عاجل ذوات محترم معین وزارت دفاع ملی، معین وزارت امور داخله، معاون شورای امنیت ملی، مقام ولایت هرات و قوای مستقر امنیتی در این ولایت ابراز سپاس می نماید که با تشکیل یک گروپ قوی وضعیت را تحت کنترول و نظارت قرار دادند.

رهبری وزارت مالیه در واکنش با این رویداد غیر متوقعه، یک گروه کاری را تحت سرپرستی رهبری ریاست عمومی گمرکات توظیف و بلا فاصله به ولایت هرات اعزام نمود تا ضمن کمک و هماهنگی در امر مهار نمودن این آتش سوزی، بررسی های ابتدایی خویش را در رابطه به چگونگی وقوع آن انجام و همکاری های لازم را بعمل آورند. در حالیکه وزارت مالیه از پیامدهای ناگوار این حادثۀ زیانبار عمیقاً ابراز تأثر و با متضررین آن همدردی می نماید، هموطنان عزیز را یک بار دیگر از همکاری های لازم خویش اطمینان می دهد.

قابل یاد آوریست که تا اکنون از خسارات احتمالی این حادثه معلومات دقیق در دست نیست.

آخرین اطلاعیه ها

شنبه ۱۴۰۱/۶/۲۶ - ۱۵:۵۰
Background image

اطلاعيۀ در رابطه به پرداخت ماليات شرکت‌ها و تمويل بودجۀ دولت و بيت‌المال

رياست عمومی عوايد وزارت ماليه به اطلاع عموم مسؤلان محترم شرکت‌ها می‌رساند، اينکه در زمينه حفاظت و نگهداری از تمامی اسناد اداری

شنبه ۱۴۰۱/۶/۲۶ - ۱۵:۴۷
Background image

اطلاعيه تريننگ سيستم ارائه کننده اظهارنامه‌های مالياتی الکترونيکی يا (e-Filing)

به اطلاع عموم شرکت‌های تجارتی رسانیده می‌شود، قسميکه آگاهی داريد، رياست‌های سه گانۀ (ماليه دهندگان بزرگ، متوسط و کوچک) مربوط

چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۱۶ - ۱۲:۲۲
Background image

موجودی کارمندان طبقه اناث وزارت مالیه

به اساس هدایت مقام محترم وزارت مالیه صرف روز پنجشنبه ساعت (۱) بعد از ظهر مؤرخ ۱۷/۶/۱۴۰۱ مطابق ۱۱/۲/۱۴۴۴ تمام کارمندان

بازگشت به اطلاعیه ها