رئیس خدمات حقوقی عواید با نمایندگان شرکت های ترانسپورتی دیدار کرد

admin_mof
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۲ - ۱۴:۴۴
خبر

ندا محمد صدیقی رئیس خدمات حقوقی ریاست عمومی عواید وزارت مالیه با نمایندگان شرکت های ترانسپورتی تمام ولایات کشور در دفتر کاری مقام ریاست عمومی عواید دیدار نمود.
نمایندگان شرکت های ترانسپورتی مشکلات خود را در زمینه مالیات ترانسپورتی با مسولین این ریاست در میان گذاشتند و از رهبری ریاست عمومی عواید خواستند تا مشکلات موجود را حل نموده و در بخش جمع آوری عواید و معاینات تخنیکی وسایل نقلیه (موترها) تسهیلات لازم را برای شان ایجاد نماید.
نمایندگان شرکت های ترانسپورتی پیشنهاد کردند که جواز سیر وسایل نقلیه(موترها) باید همزمان با معاینه تخنیکی به آنها داده شود و مالیه بر اساس مدل موترها اخذ گردد.
محترم ندا محمد صدیقی رئیس خدمات حقوقی ریاست عمومی عواید وزارت مالیه به نمایندگان شرکت های ترانسپورتی اطمینان داد تا مشکلات آنان با در نظرداشت قانون حل نمایند و افزود که حقوق مالیه دهندگان با ریاست عمومی عواید وزارت مالیه بوده و تلاش می کنند در بخش مالیات تسهیلات بیشتری برای مالیه دهندگان ایجاد نماید.
همچنان از سوی مسئولین ریاست مذکور به نمایندگان شرکت های ترانسپورتی اطمینان داده شد که به منظور ایجاد شفافیت، ریاست عمومی عواید مالیات را به شکل فزیکی نه؛ بلکه از طریق سیستم جمع آوری میکند.
قابل ذکر است که روز های پیش تسهیلات و معافیت های زیادی از سوی مقام عالی رهبری برای مالیه دهندگان ایجاد گردید.

اعلامیه هاهمه اعلامیه ها

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۸ - ۱۷:۵
Background image

ثبت نام برای هفتمین دور امتحان محاسبین مالیاتی

ریاست عمومی عواید وزارت مالیه امتحان دوره هفتم محاسبین مالیاتی اخذ می نمایند. افراد واجد شرایط میتوانند با باز نمودن لینک ذیل در فورم آنلاین ثبت نام کنند:

شنبه ۱۴۰۲/۳/۶ - ۱۵:۴۹
Background image

اعلامیه پرداخت باقیات سال های گذشته به شکل قسطوار!

بر اساس فیصله رهبری ریاست عمومی گمرکات وزارت مالیه، آنعده شرکت های تجاری که در سال های گذشته دارای باقیات گمرکی بوده و تا هنوز آن را تحویل نکرده اند،

پنجشنبه ۱۴۰۲/۲/۲۸ - ۱۲:۳۳
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی گمرکات وزارت مالیه در رابطه به صادرات گندم از کشور!

در این اواخر بعضی خبرهای نادرست منتشر شده است که گویا گندم به شکل قاچاق به خارج از کشور صادر می گردد. وزارت مالیه این شایعات را نا درست خوانده و به شدت

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۵ - ۱۹:۲۳
Background image

ورکشاپ اجرای بودجه ملی سال مالی جاری برگزار گردید

تحت ریاست حاجي عبدالقدیر احمد، معین مالی وزارت مالیه و با اشتراک حبیب الله سباوون، رییس عمومی بودجه، نصرت الله محمود، رییس عمومی

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۵ - ۱۸:۱۹
Background image

وزیر مالیه با وزیر صنعت و تجارت دیدار کرد

الحاج ملا محمد ناصر آخند وزیر مالیه روز گذشته با الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت در مقام وزارت مالیه دیدار کرد.

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۵ - ۱۸:۱۱
Background image

گمرک فراه به منظور ایجاد سهولت بیشتر برای تجار به فعالیت ۲۴ ساعته آماده است

ریاست عمومی گمرکات مصمم است تا به منظور ایجاد تسهیل برای اموال تجاری و تجار گمرک فراه را برای فعالیت ۲۴ ساعته آماده نماید. مسئولین و

بازگشت به صفحه خبر