نشست تخنیکی غرض ارزیابی گمرکات تدویر یافت

admin_mof
یکشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۲ - ۱۱:۲۷
خبر

نشست تخنیکی غرض ارزیابی گمرکات به ریاست ملا محمد ناصر آخند، معین عواید و گمرکات و اشتراک مفتی عبدالمتین سعید، سرپرست ریاست عمومی ګمرکات، معاونین این ریاست و مسؤلین ګمرکات ولایتی در تالار جلسات این معینیت تدویر یافت.

در آغاز این نشست از سوی ریاست پلان، پالیسي و ارزیابی ریاست عمومي ګمرکات راپور فعالیت های ماه جوزا و ربع اول سال مالی ۱۴۰۱ و ارقام مقایسوي عواید جمع آوري شده نسبت به گذشته شریک و ارایه گردید، که در نتیجه افزایش عواید ګمرکی، شفافیت و پیشرفت قابل ملاحظه در امورات مربوطه را نشان داد. 

متعاقبآ مفتی عبدالمتین سعید، سرپرست ریاست عمومی ګمرکات در سخنان خویش از تلاش های صادقانه تمام مسؤلین ګمرکات سپاس گذاری نموده و افزود، که با این تلاش های صادقانه شما به زودترین فرصت کشور به خودکفایی اقتصادی خواهد رسید.

الحاج ملا محمد ناصر آخند، معین عواید و ګمرکات بابت شفافیت در گمرکات و افزایش عواید از رؤسای ګمرکات سپاس گذاری نموده و افزود که؛ تلاش های صادقانه مسؤلین نتیجه مثبت را به بار آورده است، که شفافیت در امور گمرکی و افزایش عواید یک نمونه بهتر آن است. 

الحاج ملا محمد ناصر آخند به تمام ر‌ؤسای ګمرکات خاطر نشان ساخت، که به منظور پیشرفت بهتر امور یک فضای اعتماد کامل میان مسولین را ایجاد کنند و امورات را بر اساس مسلک برای شان بسپارند. 

در پایان این نشست رؤسای گمرکات به منظور بهتر شدن امور، پیشنهاد ها خود را شریک ساخته که بعدأ از سوی الحاج ملا محمد ناصر آخند، معین عواید و گمرکات به منظور شفافیت  بیشتر در امور برای ایشان توصیه های لازم ارائه نمود.

خبر

قابل یاد آوریست، که به منظور ارائه خدمات بهتر به شماری از ر‌ؤسای گمرکات تقدیرنامه ها نیز عطا گردید.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۶ - ۱۲:۰
Background image

سمینار آگاهی قوانین مالیاتی از جانب وزارت مالیه دایر گردید

ریاست عمومی عواید وزارت مالیه سمینار یک روزه آگاهی از قوانین، طرزالعمل ها، رهنمودها، لوایح، سیستم ها و دستاوردهای مالیاتی را

چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۶ - ۱۱:۴۲
Background image

رئیس عمومی گمرکات با شماری از تاجران و صنعتکاران ولایت بلخ دیدار کرد

مفتی عبدالمتین سعید رئیس عمومی گمرکات وزارت مالیه به منظور ارزیابی گمرک بلخ طی یک سفر رسمی به این ولایت رفته بود، که با

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۵ - ۱۶:۲۰
Background image

کشف و ضبط مبایل ها بدون محصول در گمرک تورخم

قطعه محافظت گمرکات وزارت مالیه در گمرک تورخم (۱۴۶) سیت مبایل همراه را که محصول آن تحویل نشده بود کشف و ضبط نموده اند.

بازگشت به صفحه خبر