گمرک فراه به منظور ایجاد سهولت بیشتر برای تجار به فعالیت ۲۴ ساعته آماده است

admin_mof
دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۵ - ۱۸:۱۱
خبر

ریاست عمومی گمرکات مصمم است تا به منظور ایجاد تسهیل برای اموال تجاری و تجار گمرک فراه را برای فعالیت ۲۴ ساعته آماده نماید. مسئولین و کارمندان متعهد این گمرک شبانه روز آماده است تا طی مراحل گمرکی اموال شما را بطور ۲۴ ساعته انجام دهد.
گمرک فراه یکی از گمرکات مهم کشور به شمار میرود که در حال حاضر ۱۶ ساعت فعالیت می کند. در صورت که تجار با فعالیت ۲۴ ساعته گمرک مذکور موافق باشند، می توانند درخواست های خویش را به گمرک فراه و یا ریاست عمومی گمرکات تسلیم نمایند. پیش از این گمرک نیمروز نیز برای طی مراحل سریع اموال تجاری به صورت ۲۴ ساعته آمادگی فعالیت را نشان داده است.
همچنان اگر تجار بخواهد که فعالیت هر گمرک به سطح کشور ۲۴ ساعته شود، ریاست عمومی گمرکات آماده است تا درخواست شان را بپذیرد.

اعلامیه هاهمه اعلامیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۲
Background image
شنبه ۱۴۰۲/۷/۲۲ - ۱۵:۲۷
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی گمرکات به شرکت های تجارتی و فابریکات صنعتی

بر بنیاد حکم رهبری امارت اسلامی افغانستان تمام شرکت ها مکلف اند تا اموال تجارتی خویش در گمرکات توسط نماینده رسمی طی مراحل نمایند. همچنان بر اساس همین حکم یک نفر میتواند که نماینده سه . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۸:۴۲
Background image

اطلاعیه شرکت دولتی نفت و گاز افغانستان در رابطه به شارت لیست متقاضیان ۱۳۳ بست

شرکت دولتی نفت و گاز افغانستان مربوط وزارت مالیه، قبلاً به تعداد (۱۳۳) بست های مختلف خویش را جهت جذب و استخدام افراد مسلکی و مجرب از طریق

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۴/۴ - ۱۵:۳۵
Background image

آمرین جدید برای گمرکات تورخم و حیرتان معرفی گردیدند!

 

به منظور استخدام اشخاص شایسته و متعهد، سپردن کار به اهل کار و بهره ‌برداری بهتر از تجارب اشخاص برای پیشرفت امور، آمرین جدید برای گمرکات تورخم و حیرتان معرفی گردید.

بر اساس پیشنهاد. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۱۵:۳۹
Background image

دور سوم برنامۀ آموزشی برای کارکنان مالی و حسابی ۱۱ مستوفیت ولایات برگزار گردید!ریاست عمومی خزاین به همکاری ریاست منابع بشری وزارت مالیه دور سوم برنامۀ آموزشی را برای کارمندان مالی و حسابی مستوفیت های ولایات غزنی، زابل، ارزگان، غور، فاریاب، بادغیس، هرات، فراه،. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۱۳:۳۷
Background image

پنجاه جریب زمین در کابل از غصب استرداد گردید!

ریاست عمومی املاک دولتی وزارت مالیه پنجاه جریب زمین را از جمع (۳۲۵) جریب زمین غصب شده مقابل فابریکه نساجی ولسوالی بگرامی ولایت کابل از غصب استرداد نموده و استرداد زمین باقیمانده نیز در. . .

بازگشت به صفحه خبر