رئیس عمومی گمرکات با شماری از تاجران و صنعتکاران ولایت بلخ دیدار کرد

admin_mof
Wed, Sep 28 2022 11:42 AM
خبر

مفتی عبدالمتین سعید رئیس عمومی گمرکات وزارت مالیه به منظور ارزیابی گمرک بلخ طی یک سفر رسمی به این ولایت رفته بود، که با برخی از تجار و صنعتکاران ولایت مذکور دیدار‎ نموده مشکلات و پیشنهادات آنان را استماع نمود.

در این دیدار که اسدالله اسدی رئیس اتاق تجارت ولایت بلخ، امام الدین سنایی زاده رئیس انجمن صنعتکاران و مولوی صفر محمد سحر رئیس گمرک بلخ حضور داشتند، در ابتدا رئیس تجارت بلخ صحبت کرد، ایشان از رهبری امارت اسلامی افغانستان جهت حل مشکلات و ارائه تسهیلات بیشتر برای تجار اظهار سپاس نمود.   

رئیس انجمن صنعتکاران ولایت بلخ ضمن تشریح ارزش این صنعت، از رهبری امارت اسلامی افغانستان خواست تا به رشد این صنعت در کشور توجه بیشتری داشته باشد.

پس از آن رئیس عمومی گمرکات به سخنرانی پرداخت و ضمن ابراز خوشحالی از این دیدار به تجار و صنعتکاران اطمینان داد که به مشکلات مربوط به ریاست عمومی عواید در وقت معین آن رسیدگی خواهد شد؛ وی گفت که رشد صنعت در کشور از اولویت های امارت اسلامی افغانستان میباشد و در این زمینه آماده هر گونه کمک و همکاری هستیم.

آقای سعید از تجار و صنعتکاران خواست تا در ریشه کنی فساد به آنها کمک کنند و اجازه ندهند تا فساد دوباره گسترش یابد.

خبر

در پایان این دیدار تعدادی از تجار و صنعتکاران نیز مشکلات و پیشنهادات خود را مطرح کردند که از سوی رئیس عمومی گمرکات در این زمینه اطمینان داده شد.

Latest news

Tue, Feb 20 2024 12:08 PM
Background image

First Meeting of Directorate of CPA’s Board of Afghanistan Held!

 

 

The Directorate of CPA (Corporation of Professional Accountants) works to train and maintain professional accountants, to issue standard & acceptable accounting licenses to. . .

Mon, Feb 19 2024 4:09 PM
Background image

Mobile Surveillance Staff of Nimroz Customs Seizes Various Contrabands During Last Week!

 

Nimroz Customs intelligent mobile surveillance staff seized a number of contrabands in different areas of this province, which the smugglers wanted to smuggle into the country.
The. . .

Mon, Feb 12 2024 3:07 PM
Background image

Various Contrabands Seized in Kandahar, Nimroz, Helmand Provinces During Last Week!

 

Mobile surveillance staff of the General Directorate of Customs prevented some import and export goods from being smuggled during last week in different areas of Kandahar, Nimroz and. . .

BACK TO NEWS