رئیس عمومی گمرکات با شماری از تاجران و صنعتکاران ولایت بلخ دیدار کرد

admin_mof
چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۶ - ۱۱:۴۲
خبر

مفتی عبدالمتین سعید رئیس عمومی گمرکات وزارت مالیه به منظور ارزیابی گمرک بلخ طی یک سفر رسمی به این ولایت رفته بود، که با برخی از تجار و صنعتکاران ولایت مذکور دیدار‎ نموده مشکلات و پیشنهادات آنان را استماع نمود.

در این دیدار که اسدالله اسدی رئیس اتاق تجارت ولایت بلخ، امام الدین سنایی زاده رئیس انجمن صنعتکاران و مولوی صفر محمد سحر رئیس گمرک بلخ حضور داشتند، در ابتدا رئیس تجارت بلخ صحبت کرد، ایشان از رهبری امارت اسلامی افغانستان جهت حل مشکلات و ارائه تسهیلات بیشتر برای تجار اظهار سپاس نمود.   

رئیس انجمن صنعتکاران ولایت بلخ ضمن تشریح ارزش این صنعت، از رهبری امارت اسلامی افغانستان خواست تا به رشد این صنعت در کشور توجه بیشتری داشته باشد.

پس از آن رئیس عمومی گمرکات به سخنرانی پرداخت و ضمن ابراز خوشحالی از این دیدار به تجار و صنعتکاران اطمینان داد که به مشکلات مربوط به ریاست عمومی عواید در وقت معین آن رسیدگی خواهد شد؛ وی گفت که رشد صنعت در کشور از اولویت های امارت اسلامی افغانستان میباشد و در این زمینه آماده هر گونه کمک و همکاری هستیم.

آقای سعید از تجار و صنعتکاران خواست تا در ریشه کنی فساد به آنها کمک کنند و اجازه ندهند تا فساد دوباره گسترش یابد.

خبر

در پایان این دیدار تعدادی از تجار و صنعتکاران نیز مشکلات و پیشنهادات خود را مطرح کردند که از سوی رئیس عمومی گمرکات در این زمینه اطمینان داده شد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۱۶:۳۹
Background image

شرکت دولتی سیلو بلخ

کار ساخت شرکت دولتی سیلو بلخ در سال ۱۳۶۲ش آغاز و در سال ۱۳۸۵ش به په پایان رسید که در همین سال فعالیت خویش را نیز آغاز نمود، این

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۱۶:۳۲
Background image

ورکشاپ دو روزه رهمنود ترتیب بودجه به پایان رسید

وزارت مالیه با هماهنگی وزارتخانه ها و تمام ادارات دولتی، ترتیب بودجه سال مالی ۱۴۰۲ را آغاز کرده است. در همین راستا ورکشاب دو روزه ترتیب

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۶ - ۱۷:۲۸
Background image

صادرات افغانستان به اروپا از طریق آسیای مرکزی آغاز شد

پس از حاکمیت ا.ا.ا اولین محموله اموال صادراتی افغانستان برای نخستین بار از طریق آسیای مرکزی به کشورهای اروپایی صادر گردید. در این

بازگشت به صفحه خبر