رئیس عمومی گمرکات با شماری از تاجران و صنعتکاران ولایت بلخ دیدار کرد

admin_mof
چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۶ - ۱۱:۴۲
خبر

مفتی عبدالمتین سعید رئیس عمومی گمرکات وزارت مالیه به منظور ارزیابی گمرک بلخ طی یک سفر رسمی به این ولایت رفته بود، که با برخی از تجار و صنعتکاران ولایت مذکور دیدار‎ نموده مشکلات و پیشنهادات آنان را استماع نمود.

در این دیدار که اسدالله اسدی رئیس اتاق تجارت ولایت بلخ، امام الدین سنایی زاده رئیس انجمن صنعتکاران و مولوی صفر محمد سحر رئیس گمرک بلخ حضور داشتند، در ابتدا رئیس تجارت بلخ صحبت کرد، ایشان از رهبری امارت اسلامی افغانستان جهت حل مشکلات و ارائه تسهیلات بیشتر برای تجار اظهار سپاس نمود.   

رئیس انجمن صنعتکاران ولایت بلخ ضمن تشریح ارزش این صنعت، از رهبری امارت اسلامی افغانستان خواست تا به رشد این صنعت در کشور توجه بیشتری داشته باشد.

پس از آن رئیس عمومی گمرکات به سخنرانی پرداخت و ضمن ابراز خوشحالی از این دیدار به تجار و صنعتکاران اطمینان داد که به مشکلات مربوط به ریاست عمومی عواید در وقت معین آن رسیدگی خواهد شد؛ وی گفت که رشد صنعت در کشور از اولویت های امارت اسلامی افغانستان میباشد و در این زمینه آماده هر گونه کمک و همکاری هستیم.

آقای سعید از تجار و صنعتکاران خواست تا در ریشه کنی فساد به آنها کمک کنند و اجازه ندهند تا فساد دوباره گسترش یابد.

خبر

در پایان این دیدار تعدادی از تجار و صنعتکاران نیز مشکلات و پیشنهادات خود را مطرح کردند که از سوی رئیس عمومی گمرکات در این زمینه اطمینان داده شد.

اعلامیه هاهمه اعلامیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۲
Background image
شنبه ۱۴۰۲/۷/۲۲ - ۱۵:۲۷
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی گمرکات به شرکت های تجارتی و فابریکات صنعتی

بر بنیاد حکم رهبری امارت اسلامی افغانستان تمام شرکت ها مکلف اند تا اموال تجارتی خویش در گمرکات توسط نماینده رسمی طی مراحل نمایند. همچنان بر اساس همین حکم یک نفر میتواند که نماینده سه . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۸:۴۲
Background image

اطلاعیه شرکت دولتی نفت و گاز افغانستان در رابطه به شارت لیست متقاضیان ۱۳۳ بست

شرکت دولتی نفت و گاز افغانستان مربوط وزارت مالیه، قبلاً به تعداد (۱۳۳) بست های مختلف خویش را جهت جذب و استخدام افراد مسلکی و مجرب از طریق

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۸ - ۱۵:۳۱
Background image

ریاست عمومی عواید در ۳۴ ولایت کشور بنرهای آگاهی عامه را نصب کرد!


حساب دهی و وضاحت دادن به مردم در رابطه به فعالیت های مهم در یک نظام معتدل یک اصل شمرده می شود. پس بر اساس همین اصل، وزارت مالیه نیز یک سلسله فعالیت های مهم را در زمینه اگاهی و حساب دهی. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۱۵:۵۱
Background image

رئیس عمومی گمرکات با رؤسای گمرکات ولایات قندهار، نیمروز و فراه دیدار کرد!

 

همزمان با اختتام تعطیلات عید سعید فطر، الحاج مفتی عبدالمتین سعید رئیس عمومی گمرکات در رأس یک هیئت طی سفر رسمی به ولایت قندهار با رؤسای گمرکات ولایات قندهار، نیمروز و فراه دیدار نموده. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۳:۲۳
Background image

معین عواید و گمرکات وزارت مالیه از مستوفیت های ولایات سمنگان و جوزجان دیدار کرد!
محترم ملا عبدالقاهر(حاجی ادریس) معین عواید و گمرکات طی سفر رسمی خویش به ولایات سمنگان و جوزجان از مستوفیت های این ولایات دیدار نمود.
در این دیدارها که مستوفیان و کارمندان مستوفیت های. . .

بازگشت به صفحه خبر