رئیس عمومي عواید وزارت مالیه با نماینده گان کمپنی قراردادی معدن مس عینک دیدار کرد

admin_mof
چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۳:۲۰
خبر

معراج محمد معراج، رئیس عمومی عواید وزارت مالیه در دفتر کاری اش با نماینده گان کمپنی قراردادی استخراجی معدن مس عینک دیدار و در باره مالیات این معدن بحث همه جانبه نمودند. 

خانم ژانگ قی که ریاست این هیئت را به عهده داشت در سخنان خود گفت: ما خوش هستیم که با مسولین ریاست عمومی وزارت مالیه نشست داریم و خیلی کاری نیکی شد که در رابطه به مالیات معدن مس عینک بحث کردیم و از اطمنیان شما سپاسگذاری میکنیم.

معراج محمد معراج، رئیس عمومی عواید در سخنان خود گفت: در حال حاضر زمینه خیلی خوب برای سرمایه گذاری در افغانستان مهیا شده است، امنیت تأمین است، هر شخص میتواند با اطمینان کامل کارهای خود را پیش ببرد. تلاش ما این است که برای مالیه دهنده گان و مراجعین خود به منظور سریع شدن امور مالیاتی در قوانین، طرزالعمل ها، رهنمود ها و دیگر مسایل مربوط تسهیلات لازم را آماده کنیم، تا سرمایه گذاران بیایند و در این جا سرمایه گذاری کنند.

قابل یادآوریست، که در این دیدار نجیب الله احمدزی، مشاور وزیر وزارت مالیه، عبدالولی نوری، معاون تخنیکی ریاست عمومی عواید، عبدالقیوم نصیر رئیس مالیه دهنده گان بزرگ، ندا محمد صدیقی، رئیس خدمات حقوقی و پالیسی ریاست عمومی عواید و مسؤلین اشتراک داشتند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۲ - ۱۶:۳۶
Background image

ریاست عمومی تفتیش داخلی گذارش سفر های ولایتی خویش را با مقام وزارت مالیه شریک ساخت

ریاست عمومی تفتیش داخلی وزارت مالیه گذارش گمرکات و مستوفیت های ولایات هرات، نیمروز، فراه و بادغیس را با رهبری وزارت مالیه شریک ساخت.

یکشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۲ - ۱۱:۲۷
Background image

نشست تخنیکی غرض ارزیابی گمرکات تدویر یافت

نشست تخنیکی غرض ارزیابی گمرکات به ریاست ملا محمد ناصر آخند، معین عواید و گمرکات و اشتراک مفتی عبدالمتین سعید، سرپرست

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۱۱:۱۱
Background image

وزارت مالیه امتحان بست های هیئت نظار در بانک های سهامدار  این وزارت را اخذ نمود.

وزارت مالیه امتحان  بست های هیئت نظار در بانک های سهامدار این وزارت را در ریاست بودجه این وزارت اخذ نمود که از 12 تن اشتراک

بازگشت به صفحه خبر