پیام تبریکی رییس عمومی گمرکات وزارت مالیه به مناسبت روز جهانی گمرک

admin_mof
چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۶ - ۲۲:۹
خبر

روز جهانی گمرک را که مصادف به ۶ دلو است به تمامی همکاران مرکزی و و ولایتی خویش تبریک و تهنیت عرض نموده از دربار خداوند پاک برای شان در انجام امور محوله آرزوی موفقیت دارم .
ریاست گمرکات افغانستان با کارمندان متخصص و متعهد خود، شبانه روز برای محافظت از مرزهای اقتصادی کشور و تسهیل امور صادرات و واردات به مردم بالخصوص تجار ملی تلاش می کند.
خوشبختانه از اولین روز حاکمیت دولت اسلامی افغانستان، تمامی گمرکات کشور برای صادرات و واردات فعال بود تا چرخه اقتصادی سریعتر به پیش برود. جا دارد در این زمینه از تمامی همکاران متعهد خویش و ادارات مربوطه همکار از صمیم قلب تشکر کنم.
ریاست عمومی گمرک طی پنج ماه گذشته تصمیمات و تدابیر لازم را برای تسهیل تجار، مبارزه با فساد، جلوگیری از قاچاق، حکومت داری الکترونیکی، ظرفیت سازی کارمندان و افزایش عواید ملی اتخاذ کرده است که تأثیر قابل توجهی را در سطح تجارت، کنترل نسبی بر نرخ بازارها و در مجموع بر افزایش عواید ملی داشته است.
در حال حاضر پروسه گمرکی در تمامی گمرکات کشور الکترونیکی بوده و ریاست عمومی گمرک متعهد است با رعایت قوانین جاری کشور و توصیه های سازمان جهانی گمرک (WCO) تسهیلات بیشتری را برای شهروندان و تجار ملی فراهم سازد.
در پایان یک بار دیگر از خدمات صادقانه تمامی همکاران متعهد خویش تشکر و قدردانی می کنم، خداوند منان به ایشان توفیق خدمت بهتر عنایت فرماید.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۲/۳۱ - ۱۴:۴۴
Background image

سی چک طیاره ایربس ۳۱۰ شرکت آریانا در داخل کشور آغاز گردید

سی چک طیاره ایربس ۳۱۰ آریانا با معیار های قبول شده هوانوردی جهانی توسط پرسونل ورزیده و مجرب شرکت آریانا در داخل کشور آغاز

پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۹ - ۱۹:۲
Background image

دومین نشست بورد تخنیکی شریک سازی زیربناها دایر گردید

دومین نشست بورد تخنیکی شریک سازی زیربناها تحت ریاست محمد صابر نثار، سرپرست ریاست عمومی سرمایه گذاری و زیر بناء معینیت پالیسی

پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۹ - ۱۸:۵۸
Background image

فرمان وزیر مالیه

طبق فرمان جدید سرپرست وزیر وزارت مالیه  محترم الحاج ملا هدایت الله بدری که به تمام مسولین گمرکات کشور هدایت سپرد شد تا بعداز این به هیچ فردی اجازه ندهد تا گندم را به خارج از کشور صادر. . .

بازگشت به صفحه خبر