معینیت ها

معینیت اداری وزارت مالیه

معینیت اداری یکی از بخش های مهم و کلیدی وزارت مالیه است. مطابق ساختار تشکیلاتی وزارت مالیه، ریاست های عمومی مالی و اداری، تصدی ها و شرکت های دولتی و امور بیمه ها تحت چتر این معینیت فعالیت می نمایند.

وظایف معینیت اداری در روشنائی قوانین نافذۀ کشور و در مطابقت به اهداف استراتیژیک وزارت مالیه، مدیریت و تنظیم امور اداری، رهبری، مدیریت و کنترول امور حمایوی و پالیسی های مربوطه جهت بهتر ساختن عرضۀ خدمات با کیفیت، کنترول و مراقبت دوامدار از سرمايۀ تصديها و استفادۀ معقول و مثمر از آن در عرصه هاي مختلف و همچنان مدیریت و تنظیم امور بیموی را به عهده دارد.

معینیت عواید و گمرکات  

 

اعلامیه هاهمه اعلامیه ها

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۸ - ۱۷:۵
Background image

ثبت نام برای هفتمین دور امتحان محاسبین مالیاتی

ریاست عمومی عواید وزارت مالیه امتحان دوره هفتم محاسبین مالیاتی اخذ می نمایند. افراد واجد شرایط میتوانند با باز نمودن لینک ذیل در فورم آنلاین ثبت نام کنند:

شنبه ۱۴۰۲/۳/۶ - ۱۵:۴۹
Background image

اعلامیه پرداخت باقیات سال های گذشته به شکل قسطوار!

بر اساس فیصله رهبری ریاست عمومی گمرکات وزارت مالیه، آنعده شرکت های تجاری که در سال های گذشته دارای باقیات گمرکی بوده و تا هنوز آن را تحویل نکرده اند،

پنجشنبه ۱۴۰۲/۲/۲۸ - ۱۲:۳۳
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی گمرکات وزارت مالیه در رابطه به صادرات گندم از کشور!

در این اواخر بعضی خبرهای نادرست منتشر شده است که گویا گندم به شکل قاچاق به خارج از کشور صادر می گردد. وزارت مالیه این شایعات را نا درست خوانده و به شدت