نشست تخنیکی غرض ارزیابی گمرکات تدویر یافت

admin_mof
یکشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۲ - ۱۱:۲۷
خبر

نشست تخنیکی غرض ارزیابی گمرکات به ریاست ملا محمد ناصر آخند، معین عواید و گمرکات و اشتراک مفتی عبدالمتین سعید، سرپرست ریاست عمومی ګمرکات، معاونین این ریاست و مسؤلین ګمرکات ولایتی در تالار جلسات این معینیت تدویر یافت.

در آغاز این نشست از سوی ریاست پلان، پالیسي و ارزیابی ریاست عمومي ګمرکات راپور فعالیت های ماه جوزا و ربع اول سال مالی ۱۴۰۱ و ارقام مقایسوي عواید جمع آوري شده نسبت به گذشته شریک و ارایه گردید، که در نتیجه افزایش عواید ګمرکی، شفافیت و پیشرفت قابل ملاحظه در امورات مربوطه را نشان داد. 

متعاقبآ مفتی عبدالمتین سعید، سرپرست ریاست عمومی ګمرکات در سخنان خویش از تلاش های صادقانه تمام مسؤلین ګمرکات سپاس گذاری نموده و افزود، که با این تلاش های صادقانه شما به زودترین فرصت کشور به خودکفایی اقتصادی خواهد رسید.

الحاج ملا محمد ناصر آخند، معین عواید و ګمرکات بابت شفافیت در گمرکات و افزایش عواید از رؤسای ګمرکات سپاس گذاری نموده و افزود که؛ تلاش های صادقانه مسؤلین نتیجه مثبت را به بار آورده است، که شفافیت در امور گمرکی و افزایش عواید یک نمونه بهتر آن است. 

الحاج ملا محمد ناصر آخند به تمام ر‌ؤسای ګمرکات خاطر نشان ساخت، که به منظور پیشرفت بهتر امور یک فضای اعتماد کامل میان مسولین را ایجاد کنند و امورات را بر اساس مسلک برای شان بسپارند. 

در پایان این نشست رؤسای گمرکات به منظور بهتر شدن امور، پیشنهاد ها خود را شریک ساخته که بعدأ از سوی الحاج ملا محمد ناصر آخند، معین عواید و گمرکات به منظور شفافیت  بیشتر در امور برای ایشان توصیه های لازم ارائه نمود.

خبر

قابل یاد آوریست، که به منظور ارائه خدمات بهتر به شماری از ر‌ؤسای گمرکات تقدیرنامه ها نیز عطا گردید.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۵/۲۲ - ۹:۳
Background image

صادرات ذغال سنگ از طریق گمرک تورخم از سر گرفته شد

با اینکه صادرات ذغال سنگ از طریق گمرک تورخم به دلیل خراب شدن میوجات و ترکاری باب به تعویق افتاده بود؛ اکنون بار دیگر صادرات ذغال

دوشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۷ - ۲۲:۲۰
Background image

برای کارمندان تشریح و بررسی گمرکات ولایات سیمینار تخنیکی بر گزار گردید

برای کارمندان تشریح و بررسی گمرکات ولایات در بخش های تخنیکی و مسلکی سیمینار ۱۵ روزه،  روز قبل در اکادمی ملی گمرکات آغاز و

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۲ - ۱۶:۱
Background image

تعدادی از نمایندگان سکتور خصوصی چین با وزیر مالیه دیدار نمودند

در این دیدار نمایندگان سکتور خصوصی چین برای هرنوع همکاری در بخش های تجارت، صنعت، سرمایه گذاری و  سایر بخش ها تعهد نموده

بازگشت به صفحه خبر