اطلاعیه مهم برای شرکت های تجارتی

admin_mof
اطلاعیه

در هفته جاری نیز یوزر کمیشنکاران گمرک های اندخوی، سپین بولدک، تورغندی، حیرتان و ابونصر فراهی مسدود می شود.

ریاست عمومی گمرکات وزارت مالیه به دوام مسدود ساختن یوزر کمیشنکاران، به روز پنجشنبه هفته جاری مصادف با ۲۳ ثور یوزر کمیشنکاران گمرک های اندخوی، سپین بولدک و تورغندی(محصولی و ترانزیتی)، حیرتان و ابونصر فراهی را مسدود می نماید.

ریاست عمومی گمرکات از آن عده شرکت های تجارتی که از طریق گمرک های متذکره واردات و صادرات دارند، درخواست می نماید که به منظور جلوگیری از سکتگی در طی مراحل اموال هر چه عاجل در سیستم اسیکودا یوزر ایجاد نمایند.

قابل یادآوری است که ریاست عمومی گمرکات از قبل نیز یوزر کمیشنکاران گمرک های (پکتیکا، بدخشان، دندپتان، غلام خان، پست پارسل، کنر، تخار، شیرخان بندر، خوست، پکتیا، آقینه، کندز و میادین هوایی حامد کرزی، کندهار، بلخ و هرات) را مسدود نموده است.

----

معلومات مرتبط

ریاست عمومی گمرکات وزارت مالیه از تمام شرکت های تجارتی درخواست می نماید که به منظور جلوگیری از سکتگی در طی مراحل گمرکی اموال تجارتی هر چه عاجل از ویب سایت ریاست عمومی گمرکات (https://customs.mof.gov.af/?s=dari&c=forms-dr) فورم اخذ یوزر را دریافت نموده بعد از خانه پوری با اسناد معتبر( اصل تذکره، جواز شرکت و نمبر تشخیصیه TIN ) خویش به تمام ادارات گمرک های کشور مراجعه نموده و در سیستم اسیکودا یوزر ایجاد نماید.

آخرین اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۳ - ۸:۱۱
Background image

پروسه شارت لیست ۱۹ بست اعلان شده ریاست عمومی گمرکات پایان یافت

پروسه شارت لیست ۱۹ بست اعلان شده رتبه سوم، چهارم و پنجم ریاست عمومی گمرکات پایان یافت.

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۴ - ۱۳:۳۸
Background image

وضاحت در مورد جمع آوری محصول حق العبور مواد نفتی

اخیرا اتحادیه شرکت های نفت و گاز خواهان وضاحت در رابطه به جمع آوری محصول حق العبور مواد نفتی گردیده بودند، ایشان یادآوری

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۲۱ - ۸:۵۳
Background image

اطلاعیه وزارت مالیه

به اطلاع تمام هموطنان عزیز رسانیده می شود که تمام گمرکات کشور به روی واردات و صادرات کالاها و اقلام تجارتی باز بوده و هیچ مشکلی در این

بازگشت به اطلاعیه ها