اعلامیه مطبوعاتی وزارت مالیه ۲۹ جدی ۱۳۹۹

admin_mof
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲

وزارت مالیه از پیشنهادات نمایندگان مردم در ولسی جرگه در رابطه به مسوده بودجه ملی سال مالی ۱۴۰۰ قدردانی نموده و لازم به یادآوری می نماید که سه ماه قبل رئیس جمهور جمهوری اسلامی افغانستان مسئله یکسان سازی معاشات کارکنان دولتی را در نشست کابینه مطرح کرد.

کابینه جمهوری اسلامی افغانستان به تاریخ ۱۴ ماه عقرب سال روان طرح یکسان سازی معاشات را به وزارت مالیه و کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی تسلیم داد.

همچنان تاکید بر این شد که بودجه ذخیره شده از مصارف غیر ضروری و تجملی به منظور رفاه کارکنان در بخش های انکشافی بمصرف برسد. یکسان سازی و افزایش معاشات معلمین و سایر کارکنان دولتی از جمله خواسته های مشروع ایشان است که بدون درنظرداشت امکانات مالی و تحلیل عملی مالی قابل تطبیق نمی باشد.

مطابق به رهنمایی های مقام عالی ریاست جمهوری به کمیته مشترک وظیفه سپرده شده است که امکان پذیری طرح افزایش معاشات را ارزیابی نموده و با در رابطه به تشخیص و تدارک منابع مورد نیاز پیشنهادات عملی شانرا به نشست کابینه ارائه نمایند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۳
Background image

معین اداری وزارت مالیه با مسئولین شرکت افغان گاز دیدار نمود

جلسه تحت ریاست محترم عالم شاه ابراهیمی، معین اداری وزارت مالیه مورخ ۱۳ حوت ۱۳۹۹ با اشتراک مسئولین وزارت محترم معادن و پترولیم، واحد تسهیل سرمایه

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۹:۳۴
Background image

سرپرست وزارت مالیه گزارش کاری ریاست عمومی خزینه تقاعد را استماع و هدایات لازم جهت تطبیق اصلاحات صادر نمود

محترم محمد خالد پاینده در حضورداشت معین مالی وزارت مالیه گزارش کاری ریاست عمومی خزینه تقاعد را استماع نمود. محمد عمر درانی رئیس عمومی خزینه تقاعد گزارش

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۸:۴۹
Background image

برگزاری جلسه هیات رهبری شرکای بین المللی افغانستان

(Heads of Donor Agencies Meeting) مورخ ۱۲ حوت ۱۳۹۹ به ریاست محترم نذیر کبیری، معین پالیسی وزارت مالیه از طریق کنفرانس ویدیویی برگزار گردید.

بازگشت به صفحه خبر