امضای تفاهمنامه همکاری اخذ بایومتریک متقاعدین میان وزارت مالیه و ادارۀ ملی احصائیه و معلومات

admin_mof
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۸ - ۱۴:۹
خبر

محترم پروفیسور محمد همایون قیومی، سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد مقام عالی ریاست جمهوری در امور زیربناء امروز مورخ ۸ جدی ۱۳۹۸ تفاهمنامه همکاری اخذ بایومتریک متقاعدین و انکشاف و نوسازی سیستم معلوماتی خزینۀ تقاعد را با محترم احمد جاوید رسولی، رئیس عمومی ادارۀ ملی احصائیه و معلومات در مقر وزارت مالیه به امضاء رسانید.
هدف ازامضای این تفاهمنامه ایجاد شفافیت، جلوگیری از فساد و تسریع روند عرضۀ خدمات برای متقاعدین و ورثۀ آنها طبق حکم مقام عالی ریاست جمهوری می باشد.
به اساس این تفاهمنامه وزارت مالیه به منظور آغاز پروسۀ بایومتریک متقاعدین و انکشاف و نوسازی سیستم معلوماتی خزینۀ تقاعد متعهد به دسترس قراردادن دفاتر، تجهیزات مورد نیاز را برای کارمندان ادارۀ ملی احصائیه و معلومات فراهم نموده و متقاعدین وورثۀ آنها را جهت اشتراک در پروسه بایومتریک تشویق و اطلاع رسانی می نماید.

خبر


در مقابل ادارۀ ملی احصائیه و معلومات هویتی، تثبیت هویت و ثبت نام متقاعدین را جمع آوری و تکمیل نموده و کارکنان مورد نیاز را الی ختم پروسه توظیف می نماید. همچنان به اساس این تفاهمنامه در مدت سه ماه سیستم جدید معلوماتی خزینه تقاعد را انکشاف خواهد داد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۷ - ۱۲:۳۱
Background image

افغانستان و صندوق بین المللی پول روی برنامۀ جاگزین جهت تطبیق اصلاحات مالی و اقتصادی تاکید ورزیدند

محترم پروفیسور محمد همایون قیومی، سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد مقام عالی ریاست جمهوری در راس یک هیئت عالیرتبه دولتی عازم شهر دوبی گردیده و مؤرخ ۶ دلو ۱۳۹۸ با تیم تخنیکی صندوق بین. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲ - ۱۱:۳۰
Background image

تصویب طرح بودجه ملی سال مالی ۱۳۹۹

طرح بودجه ملی امروز مؤرخ ۲ دلو ۱۳۹۸ توسط نماینده گان مردم در ولسی جرگه به تصویب رسید. مجموع بودجۀ ملی برای سال مالی ۱۳۹۹ بالغ بر ۴۲۸ میلیارد افغانی منجمله ۲۸۹ میلیارد افغانی بودجۀ عادی. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۹:۴۹
Background image

سرپرست وزارت مالیه با رئیس عمومی بانک انکشاف آسیایی برای آسیایی مرکزی و غربی دیدار کرد

محترم پروفیسور محمد همایون قیومی، سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد مقام عالی ریاست جمهوری در امور زیربناء مؤرخ ۲۸ جدی ۱۳۹۸ با محترم ورنر لیپاچ، رئیس عمومی بانک انکشاف آسیایی برای آسیایی. . .

بازکست به صفحه خبر