امضای تفاهمنامه همکاری اخذ بایومتریک متقاعدین میان وزارت مالیه و ادارۀ ملی احصائیه و معلومات

admin_mof
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۸ - ۱۴:۹
خبر

محترم پروفیسور محمد همایون قیومی، سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد مقام عالی ریاست جمهوری در امور زیربناء امروز مورخ ۸ جدی ۱۳۹۸ تفاهمنامه همکاری اخذ بایومتریک متقاعدین و انکشاف و نوسازی سیستم معلوماتی خزینۀ تقاعد را با محترم احمد جاوید رسولی، رئیس عمومی ادارۀ ملی احصائیه و معلومات در مقر وزارت مالیه به امضاء رسانید.
هدف ازامضای این تفاهمنامه ایجاد شفافیت، جلوگیری از فساد و تسریع روند عرضۀ خدمات برای متقاعدین و ورثۀ آنها طبق حکم مقام عالی ریاست جمهوری می باشد.
به اساس این تفاهمنامه وزارت مالیه به منظور آغاز پروسۀ بایومتریک متقاعدین و انکشاف و نوسازی سیستم معلوماتی خزینۀ تقاعد متعهد به دسترس قراردادن دفاتر، تجهیزات مورد نیاز را برای کارمندان ادارۀ ملی احصائیه و معلومات فراهم نموده و متقاعدین وورثۀ آنها را جهت اشتراک در پروسه بایومتریک تشویق و اطلاع رسانی می نماید.

خبر


در مقابل ادارۀ ملی احصائیه و معلومات هویتی، تثبیت هویت و ثبت نام متقاعدین را جمع آوری و تکمیل نموده و کارکنان مورد نیاز را الی ختم پروسه توظیف می نماید. همچنان به اساس این تفاهمنامه در مدت سه ماه سیستم جدید معلوماتی خزینه تقاعد را انکشاف خواهد داد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۱۶:۲۵
Background image

وضعیت جمع آوری عواید ملی و مصرف بودجه به سطح حکومت

گزارش های ما نشان می دهد که از تاریخ ۳ الی ۱۶ اسد سال مالی جاری از منابع عایداتی کشور مبلغ ۵ میلیارد ۱۳۳ میلیون افغانی عواید جمع آوری گردیده است. که از جمله ۲۷۳ میلیون افغانی از مستوفیت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۹:۲
Background image

اپلیکیشن سیستم پیگیری اسناد مالی در معینیت مالی وزارت مالیه افتتاح گردید

محترم عبدالحبیب ځدران، معین مالی وزارت مالیه امروز مؤرخ ۲۰ اسد ۱۳۹۹ طی نشستی در مقر وزارت مالیه از راه اندازی اپلیکیشن سیستم پیگیری اسناد در معینیت مالی وزارت مالیه خبر داد.

هدف از راه. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۹:۱۴
Background image

معین اداری و سرپرست وزارت مالیه از ریاست عمومی تصدی ها و شرکت های دولتی به منظور اطمینان از تطبیق اصلاحات دیدار کرد

محترم محمد اسماعیل رحیمی، معین اداری و سرپرست وزارت مالیه امروز مؤرخ ۱۵ اسد ۱۳۹۹ به منظور اطمینان از تطبیق اصلاحات از ریاست عمومی تصدی ها و شرکت های دولتی دیدار کرد.

در نخست محترم. . .

بازکست به صفحه خبر