دست آورد های سال مالی (۱۴۰۲) آمریت مرکزی نمبر تشخیصیه!

syllab_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۵ - ۱۲:۲۶
..................

آمریت مرکزی نمبر تشخیصیه بر اثر رهبری خوب و مدیریت سالم ریاست عمومی عواید، نسبت به قبل در سال مالی گذشته (۱۴۰۲) به حالت عادی خود برگشته و اکنون تمامی فعالیت های آن به طور شفاف، آسان و سریع جریان دارد.
این آمریت خدمات سریع را به مراجعین ارائه می دهد، دارای شعبات جداگانه برای کارمندان و مراجعین زن و مرد می باشد و پروسه معیاری را برای اخذ نمبر تشخیصیه ایجاد کرده است.
این مرکز از سراسر کشور (۵۰۲۳۹۷) درخواست های نمبر تشخیصیه دریافت کرده است، که پس از بررسی توسط دفتر مرکزی تایید و از سوی دفتر مربوطه برایشان توزیع گردیده و همچنان صدها نمبر تشخیصیه (TIN) را دریافت و حذف کرده است. از این ارقام (۴۴۰۴۳۷) درخواست آن جدید، (۶۱۹۶۰) درخواست قبلی و (۷۶۴۰۵) آن از سوی دفتر مرکزی رسیده است.
همچنان این مرکز تا کنون (۴۳۷۳) جلد مکتوب و (۶۲۰) جلد استعلام به ادارات مختلف ارسال کرده و (۴۳۷۳) نهاد (شرکت ها، مؤسسات، انجمن ها، مراکز علمی، نهادها، یوتیبوب چینل ها و ...) را در سیستم سیگتاس ثبت کرده اند.
در نتیجه تمام نهادهای که وجایب و تصفیه های مالیاتی خویش را انجام نه داده اند، مجبور به تکمیل مکلفیت های مالی و تصفیه باقیات کرده اند.

اعلامیه هاهمه اعلامیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۲
Background image
شنبه ۱۴۰۲/۷/۲۲ - ۱۵:۲۷
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی گمرکات به شرکت های تجارتی و فابریکات صنعتی

بر بنیاد حکم رهبری امارت اسلامی افغانستان تمام شرکت ها مکلف اند تا اموال تجارتی خویش در گمرکات توسط نماینده رسمی طی مراحل نمایند. همچنان بر اساس همین حکم یک نفر میتواند که نماینده سه . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۸:۴۲
Background image

اطلاعیه شرکت دولتی نفت و گاز افغانستان در رابطه به شارت لیست متقاضیان ۱۳۳ بست

شرکت دولتی نفت و گاز افغانستان مربوط وزارت مالیه، قبلاً به تعداد (۱۳۳) بست های مختلف خویش را جهت جذب و استخدام افراد مسلکی و مجرب از طریق

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۸ - ۱۵:۳۱
Background image

ریاست عمومی عواید در ۳۴ ولایت کشور بنرهای آگاهی عامه را نصب کرد!


حساب دهی و وضاحت دادن به مردم در رابطه به فعالیت های مهم در یک نظام معتدل یک اصل شمرده می شود. پس بر اساس همین اصل، وزارت مالیه نیز یک سلسله فعالیت های مهم را در زمینه اگاهی و حساب دهی. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۱۵:۵۱
Background image

رئیس عمومی گمرکات با رؤسای گمرکات ولایات قندهار، نیمروز و فراه دیدار کرد!

 

همزمان با اختتام تعطیلات عید سعید فطر، الحاج مفتی عبدالمتین سعید رئیس عمومی گمرکات در رأس یک هیئت طی سفر رسمی به ولایت قندهار با رؤسای گمرکات ولایات قندهار، نیمروز و فراه دیدار نموده. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۳:۲۳
Background image

معین عواید و گمرکات وزارت مالیه از مستوفیت های ولایات سمنگان و جوزجان دیدار کرد!
محترم ملا عبدالقاهر(حاجی ادریس) معین عواید و گمرکات طی سفر رسمی خویش به ولایات سمنگان و جوزجان از مستوفیت های این ولایات دیدار نمود.
در این دیدارها که مستوفیان و کارمندان مستوفیت های. . .

بازگشت به صفحه خبر