شبکه های برق آفتابی در مستوفیت های قندهار و زابل فعال گردید!

syllab_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۱۴ - ۱۵:۹
.............

شبکه های برق آفتابی در مستوفیت های قندهار و زابل با ظرفیت (۳۵) و (۲۶) کیلو وات فعال و به بهره برداری سپرده شد.
هزینه بالای شبکه های برق آفتابی این دو مستوفیت به ترتیب شبکه ولایت قندهار (۲۶۱۳۸۳۴،۱۹۳) افغانی و شبکه ولایت زابل(۲۵۴۷۴۳۱،۱۲۱) افغانی در بر گرفته است که هزینه هردو شبکه از بودجه انکشافی وزارت مالیه پرداخت می گردد.
مولوی سید نور احمد سعید مستوفی ولایت قندهار در مورد این پروژه گفت، که این شبکه برق آفتابی قندهار با تلاش و حمایت مالی وزارت مالیه تطبیق شده است که ظرفیت تولید (۳۵) کیلووات برق را دارد و ساختمان مستوفیت قندهار از آن بهره مند خواهد شد و همچنان در کارهای مراجعین نیز تسهیلات ایجاد شده و مشکل برق برای همیش حل خواهد شد.
محمد موسی حماد، آمر تسهیل قراردادهای وزارت مالیه به نمایندگی از این وزارت در افتتاح پروژه مذکور گفت، وزارت مالیه در تلاش است تا پروژه های الکترونیکی را به منظور پیشرفت و نظم امور در تمامی مستوفیت ها تطبیق کند.
قابل ذکر است که وزارت مالیه در تلاش است تا مستوفیت ها و گمرکات تمام ولایات را عصری، الکترونیکی و به تکنالوژی روز مجهز سازد، تا بتوانند با سیستم های منطقه ای و جهانی رقابت کنند.

اعلامیه هاهمه اعلامیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۲
Background image
شنبه ۱۴۰۲/۷/۲۲ - ۱۵:۲۷
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی گمرکات به شرکت های تجارتی و فابریکات صنعتی

بر بنیاد حکم رهبری امارت اسلامی افغانستان تمام شرکت ها مکلف اند تا اموال تجارتی خویش در گمرکات توسط نماینده رسمی طی مراحل نمایند. همچنان بر اساس همین حکم یک نفر میتواند که نماینده سه . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۸:۴۲
Background image

اطلاعیه شرکت دولتی نفت و گاز افغانستان در رابطه به شارت لیست متقاضیان ۱۳۳ بست

شرکت دولتی نفت و گاز افغانستان مربوط وزارت مالیه، قبلاً به تعداد (۱۳۳) بست های مختلف خویش را جهت جذب و استخدام افراد مسلکی و مجرب از طریق

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۸ - ۱۵:۳۱
Background image

ریاست عمومی عواید در ۳۴ ولایت کشور بنرهای آگاهی عامه را نصب کرد!


حساب دهی و وضاحت دادن به مردم در رابطه به فعالیت های مهم در یک نظام معتدل یک اصل شمرده می شود. پس بر اساس همین اصل، وزارت مالیه نیز یک سلسله فعالیت های مهم را در زمینه اگاهی و حساب دهی. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۱۵:۵۱
Background image

رئیس عمومی گمرکات با رؤسای گمرکات ولایات قندهار، نیمروز و فراه دیدار کرد!

 

همزمان با اختتام تعطیلات عید سعید فطر، الحاج مفتی عبدالمتین سعید رئیس عمومی گمرکات در رأس یک هیئت طی سفر رسمی به ولایت قندهار با رؤسای گمرکات ولایات قندهار، نیمروز و فراه دیدار نموده. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۳:۲۳
Background image

معین عواید و گمرکات وزارت مالیه از مستوفیت های ولایات سمنگان و جوزجان دیدار کرد!
محترم ملا عبدالقاهر(حاجی ادریس) معین عواید و گمرکات طی سفر رسمی خویش به ولایات سمنگان و جوزجان از مستوفیت های این ولایات دیدار نمود.
در این دیدارها که مستوفیان و کارمندان مستوفیت های. . .

بازگشت به صفحه خبر