ششمین جلسه تخنیکی شورای عالی زیربناء دایر گردید

admin_mof
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۱:۱۶
خبر

ششمین جلسه تخنیکی شورای عالی زیربناء امروز مؤرخ ۱۱ جدی ۱۳۹۸ تحت ریاست محترم پروفیسور محمد همایون قیومی، سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد مقام عالی ریاست جمهوری در امور زیر بناء در مقر وزارت مالیه دایر گردید .
در این جلسه، در رابطه به مدیریت سیلاب های مدهش، عوامل مدیریت و کنترول سیلاب ها، کار های اجرا شده و در حال جریان در این بخش، استراتیژی مدیریت خشک سالی افغانستان، تاثیرات خشک سالی و تغییرات اقلیم در سکتور زراعت، انکشاف استراتیژی کنترول خشک سالی، دیدگاه و اهداف این استراتیژی، طرح ساختن کانال های پارابولیک کوچک برای پروژه های ارغندی و گزارش از پیشرفت کار احیای کاریز ها و چک دیم ها و تاثیرات اجتماعی آن، پلان پنج ساله برق افغانستان که به اساس آن تمام مراکز ولایات به شبکه ملی برق می گردد، رسیدن به خودکفائی از نگاه تولید برق، بهبود در سیستم توزیع برق و دیگر مسایل مرتبط بحث و تبادل نظر صورت گرفته و تصامیم لازم اتخاذ گردید.

خبر

 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۹:۱۷
Background image

سرپرست وزارت مالیه خواستار حمایت درازمدت صندوق انکشافی آسیا(ADF) از افغانستان گردید

محترم عبدالهادی ارغندیوال، نامزد وزیر و سرپرست وزارت مالیه امروز مؤرخ ۲۶ سنبله ۱۳۹۹ در سیزدهمین اجلاس تعهدات مالی

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۹:۱۰
Background image

معرفی سیستم جدید دیتابیس HRMIS در ریاست منابع بشری وزارت مالیه

امروز مؤرخ ۲۶ سنبله ۱۳۹۹ توسط محترم محمد غلام ملاخیل، رئیس منابع بشری در حضور محترم سید بشیر نوری، رئیس تکنالوژی معلوماتی

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۱۱:۰
Background image

اعلامیه مطبوعاتی: کنفرانس ۲۰۲۰ افغانستان و مسیر رسیدن به صلح، رفاه و خودکفایی

کابل، ۱۵ سپتمبر ۲۰۲۰ - کنفرانس ۲۰۲۰ افغانستان که قرار است به روزهای ۲۳ و ۲۴ نوامبر ۲۰۲۰ در ژنیو برگزار گردد، نقطه عطفی در مسیر افغانستان به سوی صلح، رفاه و خودکفایی است.کنفرانس تعهدات. . .

بازگشت به صفحه خبر