نامزد وزیر و سرپرست وزارت مالیه با تیم تخنیکی صندوق بین المللی پول در مورد برنامه سه ساله جدید صندوق متذکره با حکومت افغانستان بحث کرد

farid_mof
چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۸:۵۷
خبر

محترم عبدالهادی ارغندیوال نامزد وزیر و سرپرست وزارت مالیه مؤرخ ۱۷ سرطان ۱۳۹۹ با تیم تخنیکی صندوق بین المللی پول از طریق کنفرانس ویدیوئی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، که معینان وزارت مالیه و مسئولین د افغانستان بانک نیز حضور داشتند، جانبین در رابطه به برنامه جدید سه ساله صندوق بین المللی پول با حکومت افغانستان بحث و تبادل نظر نمودند.

هدف از برنامه جدید صندوق بین المللی پول تداوم اصلاحات مالی و ایجاد ثبات در اقتصاد بزرگ افغانستان می باشد که برنامه جدید صندوق متذکره بعد از بحث های متداوم میان تیم های تخنیکی حکومت افغانستان و صندوق متذکره با درنظرداشت شرایط و اوضاع افغانستان طراحی خواهد گردید.

خبر

قرار است که در طی این بحث ها صندوق بین المللی پول و حکومت افغانستان بالای یک سری تعهدات دوجانبه باهم توافق نمایند که برمبنای آن صندوق به منظور ایجاد اصلاحات اقتصادی و ایجاد ثبات در اقتصاد بزرگ برای حکومت افغانستان یک سلسله معیارها و شاخص ها را تعیین نموده و در بدل انجام آن ایشان تعهدات و همکاری های تخنیکی و مالی شانرا به حکومت افغانستان تداوم خواهند بخشید.

قابل تذکر است که تیم های تخنیکی هردوجانب روی تعهدات متقابل بحث های تخنیکی شانرا تداوم می بخشند تا برنامه سه ساله جدید صندوق بین المللی پول بادرنظرداشت شرایط و اوضاع کنونی افغانستان طراحی گردد و این کشور بتواند برنامه ها و اولویت های خویشرا بشکل بهتر و مؤثرتر تطبیق نماید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۱۶:۲۵
Background image

وضعیت جمع آوری عواید ملی و مصرف بودجه به سطح حکومت

گزارش های ما نشان می دهد که از تاریخ ۳ الی ۱۶ اسد سال مالی جاری از منابع عایداتی کشور مبلغ ۵ میلیارد ۱۳۳ میلیون افغانی عواید جمع آوری گردیده است. که از جمله ۲۷۳ میلیون افغانی از مستوفیت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۹:۲
Background image

اپلیکیشن سیستم پیگیری اسناد مالی در معینیت مالی وزارت مالیه افتتاح گردید

محترم عبدالحبیب ځدران، معین مالی وزارت مالیه امروز مؤرخ ۲۰ اسد ۱۳۹۹ طی نشستی در مقر وزارت مالیه از راه اندازی اپلیکیشن سیستم پیگیری اسناد در معینیت مالی وزارت مالیه خبر داد.

هدف از راه. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۹:۱۴
Background image

معین اداری و سرپرست وزارت مالیه از ریاست عمومی تصدی ها و شرکت های دولتی به منظور اطمینان از تطبیق اصلاحات دیدار کرد

محترم محمد اسماعیل رحیمی، معین اداری و سرپرست وزارت مالیه امروز مؤرخ ۱۵ اسد ۱۳۹۹ به منظور اطمینان از تطبیق اصلاحات از ریاست عمومی تصدی ها و شرکت های دولتی دیدار کرد.

در نخست محترم. . .

بازکست به صفحه خبر