ورکشاپ اجرای بودجه ملی سال مالی جاری برگزار گردید

admin_mof
دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۵ - ۱۹:۲۳
خبر

تحت ریاست حاجي عبدالقدیر احمد، معین مالی وزارت مالیه و با اشتراک حبیب الله سباوون، رییس عمومی بودجه، نصرت الله محمود، رییس عمومی خزاین، پوهنمل غلام عمر عبدالله رییس پلان و ریفورم بودجه ملی و نمایندگان واحد های بودجوی ورکشاپ اجرای بودجه ملی سال مالی ۱۴۰۲ روز دوم در خیبرهال این وزارت برگزار گردید.
حاجي عبدالقدیر احمد، معین مالی وزارت مالیه طی سخنانش ضمن کامیابی و سرفرازی در امور محوله به نمایندگان واحد های بودجوی گفت، امروز بخاطر بحث روی اجرای بودجه دورهم جمع شدیم. تمام این بودجه مانند سال قبل از عواید داخلی بدست آمده و از بیت المال تأمین می گردد و در قبال آن هم در نزد خداوند و هم در نزد مردم پاسخگو هستیم و باید اصل شفافیت و صرفه جویی را در آن مد نظر گرفته و نظام اسلامی را تقویت کنیم.
رییس عمومی بودجه ملی از تشریف آوری نمایندگان واحد های بودجوی تشکری نموده افزود، چون ورکشاپ اجرای بودجه ملی مسلکی و تخصصی می باشد؛ به منظور ایجاد یک سری تغییرت و تعدیلات در برخی زمینه ها لازم است و این ورکشاپ جهت وضاحت بهتر طرزالعمل ها و رهنمود ها راه اندازی گردد.
محترم سباوون افزود که در اجرای تطبیق بودجه اگر خدا نکرده با مشکلی مواجه شویم، تیم تخنیکی ریاست عمومی بودجه ملی در وقت معین مشکل را حل کرده و به آن رسیدگی خواهد کرد.

خبر


در پایان تیم تخنیکی ریاست عمومی بودجه ملی در رابطه به انواع بودجه، مراحل، تخصیص، جدول حسابات، فورم های بودجه، طرزالعمل ها و رهنمود های اجرای بودجه به حاضرین معلومات ارائه نموده و به سوالات آنان پاسخ داد.

اعلامیه هاهمه اعلامیه ها

شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۵ - ۱۲:۲۷
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی گمرکات

ریاست عمومی گمرکات وزارت مالیه به اطلاع تمامی شرکت های تجارتی که تا کنون نماینده رسمی خویش را برای طی مراحل گمرکی اموال تجاری شان

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۱۵:۳۶
Background image

به منظور ایجاد سهولت بیشتر برای تجار گمرک محصولی پکتیا به گمرک سرحدی دندپتان منتقل گردید

ریاست عمومی گمرکات به منظور ایجاد سهولت برای تجار در گمرکات کشور، این بار گمرک محصولی پکتیا را که در گردیز مرکز این ولایت قرار داشت

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۱۳:۳
Background image

دومین جلسه کمیته تعرفه سال مالی جاری دایر گردید

دومین جلسه کمیته تعرفه سال مالی ۱۴۰۲ به ریاست ملا عبدالقاهر ادریس معین عواید و گمرکات در تالار جلسات معینیت مذکور دایر گردید.

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۹ - ۱۵:۵۸
Background image

امتحان تحریری دو بست قراردادی (NTA) ریاست عمومی خزاین وزارت مالیه اخذ گردید

وزارت مالیه متعهد به سپردن کار به اهل کار، ایجاد شفافیت در ادارات مربوطه خویش و جذب کادر های مسلکی بوده و همواره در این راستا تلاش جدی

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۲:۳۲
Background image

کمیته ارزیابی شرکت های دولتی از امور عملی برخی دیگر شرکت های دولتی دیدار نمود

بر ادامه دیدار ها و ارزیابی عملی شرکت های دولتی؛ اعضای کمیته خاص، مشترک و تخنیکی به ریاست مولوی احمد جان بلال به منظور ارزیابی

بازگشت به صفحه خبر