وزیرمالیه در جریان سفر های ولایتی اش به جوزجان سفر کرد

admin_mof
چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۱ - ۲۱:۴
خبر

سرپرست وزارت مالیه در جریان ارزیابی روند کاری گمرکات و مستوفیت های کشور، این بار به ولایت جوزجان سفر کرد.

الحاج ملا هدایت الله بدری، سرپرست وزارت مالیه  در سفر خود به ولایت جوزجان ضمن بررسی دقیق امور مستوفیت این ولایت، مشکلات و  پیشنهادات مسئولین را استماع نموده اطمینان داد، که به مشکلات شان تا حد امکان رسیدگی صورت خواهد گرفت.  وی همچنین  به مسئولین هدایت داد که در قسمت جمع آوری عواید از صداقت و ایمانداری کامل استفاده کنند، با مراجعین رویه نیک داشته و اجازه ندهند که تجار ملی که بخش بزرگی از توسعه اقتصادی افغانستان هستند، دچار مشکل شوند.

خبر

قابل یاد آوریست که سرپرست وزارت مالیه پیش از این نیز به همین منظور به ولایات هرات، فاریاب، خوست و برخی ولایات دیگر سفر کرده و پس از دیدار و استماع مشکلات تجار و صنعت کاران  به مسئولین هدایت داده بود که تا به مشکلات آنها رسیدگی کنند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۲/۳۱ - ۱۴:۴۴
Background image

سی چک طیاره ایربس ۳۱۰ شرکت آریانا در داخل کشور آغاز گردید

سی چک طیاره ایربس ۳۱۰ آریانا با معیار های قبول شده هوانوردی جهانی توسط پرسونل ورزیده و مجرب شرکت آریانا در داخل کشور آغاز

پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۹ - ۱۹:۲
Background image

دومین نشست بورد تخنیکی شریک سازی زیربناها دایر گردید

دومین نشست بورد تخنیکی شریک سازی زیربناها تحت ریاست محمد صابر نثار، سرپرست ریاست عمومی سرمایه گذاری و زیر بناء معینیت پالیسی

پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۹ - ۱۸:۵۸
Background image

فرمان وزیر مالیه

طبق فرمان جدید سرپرست وزیر وزارت مالیه  محترم الحاج ملا هدایت الله بدری که به تمام مسولین گمرکات کشور هدایت سپرد شد تا بعداز این به هیچ فردی اجازه ندهد تا گندم را به خارج از کشور صادر. . .

بازگشت به صفحه خبر