گمرک فراه به منظور ایجاد سهولت بیشتر برای تجار به فعالیت ۲۴ ساعته آماده است

admin_mof
دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۵ - ۱۸:۱۱
خبر

ریاست عمومی گمرکات مصمم است تا به منظور ایجاد تسهیل برای اموال تجاری و تجار گمرک فراه را برای فعالیت ۲۴ ساعته آماده نماید. مسئولین و کارمندان متعهد این گمرک شبانه روز آماده است تا طی مراحل گمرکی اموال شما را بطور ۲۴ ساعته انجام دهد.
گمرک فراه یکی از گمرکات مهم کشور به شمار میرود که در حال حاضر ۱۶ ساعت فعالیت می کند. در صورت که تجار با فعالیت ۲۴ ساعته گمرک مذکور موافق باشند، می توانند درخواست های خویش را به گمرک فراه و یا ریاست عمومی گمرکات تسلیم نمایند. پیش از این گمرک نیمروز نیز برای طی مراحل سریع اموال تجاری به صورت ۲۴ ساعته آمادگی فعالیت را نشان داده است.
همچنان اگر تجار بخواهد که فعالیت هر گمرک به سطح کشور ۲۴ ساعته شود، ریاست عمومی گمرکات آماده است تا درخواست شان را بپذیرد.

اعلامیه هاهمه اعلامیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۲
Background image
شنبه ۱۴۰۲/۷/۲۲ - ۱۵:۲۷
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی گمرکات به شرکت های تجارتی و فابریکات صنعتی

بر بنیاد حکم رهبری امارت اسلامی افغانستان تمام شرکت ها مکلف اند تا اموال تجارتی خویش در گمرکات توسط نماینده رسمی طی مراحل نمایند. همچنان بر اساس همین حکم یک نفر میتواند که نماینده سه . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۸:۴۲
Background image

اطلاعیه شرکت دولتی نفت و گاز افغانستان در رابطه به شارت لیست متقاضیان ۱۳۳ بست

شرکت دولتی نفت و گاز افغانستان مربوط وزارت مالیه، قبلاً به تعداد (۱۳۳) بست های مختلف خویش را جهت جذب و استخدام افراد مسلکی و مجرب از طریق

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۶ - ۱۶:۲۱
Background image

مسؤلین ریاست عمومی عواید و وزارت امور داخله روی یک سلسله موضوعات بحث و تبادل نظر کردند!

مولوی منصورالحق ذاکر معاون حمایوی ریاست عمومی عواید وزارت مالیه و امان الله امین رئیس عواید غیرمالیاتی ریاست عمومی عواید با مولوی عبدالله مختار معین تامیناتی وزارت امور داخله، عبدالکریم. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۲۶
Background image

مسؤلین ریاست عمومی عواید با معاون تخنیکی وزارت فواید عامه دیدار کرد!

مسؤلین ریاست عمومی عواید وزارت مالیه با مولوی عبدالکریم فاتح معاون تخنیکی وزارت فواید عامه دیدار نمود و روی نظارت بهتر از روند عواید غیر مالیاتی وزارت فواید عامه بحث و تبادل نظر کردند.
. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۴:۳۶
Background image

ورکشاپ های آموزشی برای کارمندان گمرکات هرات و آقینه به پایان رسید!

 

ورکشاپ های آموزشی (۴۵) روزه برای (۷۲) تن کارمند گمرک هرات و (۱۵) روزه برای (۲۶) تن کارمند گمرک آقینه طبق پلان تدریسی اکادمی ملی گمرکات، به پایان رسید.
دراین ورکشاپ ها آموزش های عملی. . .

بازگشت به صفحه خبر