سرپرست وزارت مالیه با رئیس بانک انکشاف آسیائی برای افغانستان ملاقات تودیعی نمود

farid_mof
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۱۵ - ۱۳:۱۷
خبر

محترم پروفیسور محمد همایون قیومی، سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد مقام عالی ریاست در امور زیربناء دیروز مؤرخ ۱۳ اسد ۱۳۹۸ با محترم ساموئل تامیوا، رئیس بانک انکشاف آسیائی برای افغانستان ملاقات تودیعی نمود.
در این ملاقات، سرپرست وزارت مالیه از اینکه بانک انکشاف آسیائی کمک هایش را در مطابقت به اولویت ها و استراتیژی خودکفائی افغانستان همآهنگ نموده اظهار قدردانی و تشکری نمود. وی افزود که بانک انکشاف آسیائی از سال ۲۰۰۱ بدینسو پروژه های زیربنایی که به رشد اقتصادی افغانستان موثر می باشد، را تمویل نموده است، و بانک متذکره یک شریک قابل اعتماد نزد مردم افغانستان دانسته می شود.
محترم ساموئل تامیوا، رئیس بانک انکشاف آسیائی برای افغانستان گفت که یکی از تعهدات این بانک تمویل پروژه های است که در زنده گی مردم افغانستان تحول مثبت ایجاد کند. وی افزود ما همواره تلاش نموده ایم تا پروژه های زیربنائی را که به رشد اقتصادی افغانستان مفید تمام می شود، تمویل نماییم.

خبر

در اخیر طی ضیافت شام، سرپرست وزارت مالیه از کارکردهای رئیس بانک انکشاف آسیائی برای افغانستان در دورۀ ماموریتش به این کشور تمجید و قدردانی نمود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲ - ۱۴:۲۰
Background image

افغانستان و ازبکستان بالای گسترش و تعمیق هرچه بیشتر روابط اقتصادی، ترانزیتی و فرهنگی دوجانبه تاکید ورزیدند

هیئت عالیرتبۀ ازبکستان تحت ریاست محترم نادربیک، اتاجانوف، مشاور صدر اعظم آن کشور به اساس دعوت محترم پروفیسور محمد همایون قیومی، سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد مقام عالی ریاست جمهوری در. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۷ - ۸:۴۰
Background image

وزارت مالیه در عرصه اطلاع رسانی مقام پیشتاز را به سطح دولت بدست آورد

ه اساس سروی و ارزیابی ویب سایت های دولتی که اخیرا توسط کمیسیون دسترسی به اطلاعات صورت گرفته است، وزارت مالیه مقام پیشتاز را در عرصه اطلاع رسانی به سطح دولت بدست آورد.

در کنفرانس. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۱۵ - ۱۶:۲
Background image

اعلامیۀ مشترک افغانستان و پنج کشور آسیای میانه با محوریت توسعۀ روابط اقتصادی و تجارتی، امور زیربنائی و صلح و ثبات

محترم پروفیسور محمد همایون قیومی، سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد مقام عالی ریاست جمهوری در امورزیربناء امروز مؤرخ ۱۵ اسد ۱۳۹۸ اعلامیۀ مشترکی را با محوریت توسعۀ روابط اقتصادی و تجارتی،. . .

بازکست به صفحه خبر