سرپرست وزارت مالیه با رئیس بانک انکشاف آسیائی برای افغانستان ملاقات تودیعی نمود

farid_mof
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۱۵ - ۱۳:۱۷
خبر

محترم پروفیسور محمد همایون قیومی، سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد مقام عالی ریاست در امور زیربناء دیروز مؤرخ ۱۳ اسد ۱۳۹۸ با محترم ساموئل تامیوا، رئیس بانک انکشاف آسیائی برای افغانستان ملاقات تودیعی نمود.
در این ملاقات، سرپرست وزارت مالیه از اینکه بانک انکشاف آسیائی کمک هایش را در مطابقت به اولویت ها و استراتیژی خودکفائی افغانستان همآهنگ نموده اظهار قدردانی و تشکری نمود. وی افزود که بانک انکشاف آسیائی از سال ۲۰۰۱ بدینسو پروژه های زیربنایی که به رشد اقتصادی افغانستان موثر می باشد، را تمویل نموده است، و بانک متذکره یک شریک قابل اعتماد نزد مردم افغانستان دانسته می شود.
محترم ساموئل تامیوا، رئیس بانک انکشاف آسیائی برای افغانستان گفت که یکی از تعهدات این بانک تمویل پروژه های است که در زنده گی مردم افغانستان تحول مثبت ایجاد کند. وی افزود ما همواره تلاش نموده ایم تا پروژه های زیربنائی را که به رشد اقتصادی افغانستان مفید تمام می شود، تمویل نماییم.

خبر

در اخیر طی ضیافت شام، سرپرست وزارت مالیه از کارکردهای رئیس بانک انکشاف آسیائی برای افغانستان در دورۀ ماموریتش به این کشور تمجید و قدردانی نمود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲ - ۱۱:۳۰
Background image

تصویب طرح بودجه ملی سال مالی ۱۳۹۹

طرح بودجه ملی امروز مؤرخ ۲ دلو ۱۳۹۸ توسط نماینده گان مردم در ولسی جرگه به تصویب رسید. مجموع بودجۀ ملی برای سال مالی ۱۳۹۹ بالغ بر ۴۲۸ میلیارد افغانی منجمله ۲۸۹ میلیارد افغانی بودجۀ عادی. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۹:۴۹
Background image

سرپرست وزارت مالیه با رئیس عمومی بانک انکشاف آسیایی برای آسیایی مرکزی و غربی دیدار کرد

محترم پروفیسور محمد همایون قیومی، سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد مقام عالی ریاست جمهوری در امور زیربناء مؤرخ ۲۸ جدی ۱۳۹۸ با محترم ورنر لیپاچ، رئیس عمومی بانک انکشاف آسیایی برای آسیایی. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۹:۳۲
Background image

صندوق وجهی زیربنایی افغانستان نشست سالانه کمیته رهبری خود را بر گزار کرد

کمیته رهبری صندوق وجهی زیربنایی افغانستان  که توسط بانک انکشاف آسیایی مدیریت می شود، نشست سالانه خویش را امروز مؤرخ ۳۰ جدی سال ۱۳۹۸ برای بررسی پیشرفت کلی و ارائه روش استراتیژیک برای. . .

بازکست به صفحه خبر