تهیه و تدارک سیستم برق سولری گمرک سپین بولدک کندهار

admin_mof
داوطلبی

Publish Date

Closing Date

MOF/1401/G-076 شماره داوطلبی:

وزارت مالیه ازتمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی تهیه و تدارک سیستم برق سولری گمرک سپین بولدک کندهار، اشتراک نموده و  شرطنامه مربوط را در حافظه یا فلش دسک در مشاوریت تدارکات وزارت مالیه بدست آورده، آفرهای خویش را مطابق شرایط مندرج شرطنامه و طبق قانون و طرزالعمل تدارکات طور سربسته از تاریخ نشر اعلان الی ساعت 10:00 قبل از ظهر تاریخ 1  اسد 1401 به ریاست تدارکات وزارت مالیه واقع ناحیه 2 پشتونستان وات ا رایه نمایند، آفرهای ناوقت رسیده و انترنتی قابل پذیرش نمی باشد.

جلسه قبل از داوطلبی به تاریخ 25/سرطان/1401 در زمان 10:00 قبل از ظهر، در منزل دوم تعمیر معینیت اداری، آمریت تدارکات وزارت مالیه دایر میگردد.

تضمین آفر بصورت تضمین بانکی مبلغ 500,000 )پنجصد هزار افغانی( بوده و جلسه آفرگشایی به تاریخ  1 اسد 1401 ساعت 10:00 قبل از ظهر در آمریت تدارکات تدویر می گردد.

اعلامیه هاهمه اعلامیه ها

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۲ - ۱۶:۴۵
Background image

وزارت مالیه آمریت مستقل سمع شکایات را ایجاد نمود

به منظور ایجاد شفافیت بیشتر در امور و رسیدگی به موقع و درست به مشکلات و شکایات مراجعین، تجار و کارمندان و جلوگیری از هر گونه امور غیراصولی

شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۵ - ۱۲:۲۷
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی گمرکات

ریاست عمومی گمرکات وزارت مالیه به اطلاع تمامی شرکت های تجارتی که تا کنون نماینده رسمی خویش را برای طی مراحل گمرکی اموال تجاری شان

More tenders

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۹ - ۱۶:۱۰
Background image

Back to tenders