اتصال منطقوی و همکاری دوجانبه افغانستان واتحادیه اروپا محور بحث سرپرست وزارت مالیه و سفیر اتحادیه اروپا برای افغانستان

admin_mof
پنجشنبه ۱۳۹۸/۷/۴ - ۱۲:۳۸
خبر

محترم پروفیسور محمد همایون قیومی، سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد مقام عالی ریاست جمهوری در امور زیربناء بتاریخ ۳ میزان ۱۳۹۸ با محترم پییر میادون، سفیر اتحادیۀ اروپا برای افغانستان در مقر وزارت مالیه دیدار نمود.

در این دیدار، سرپرست وزارت مالیه از کمک ۸ میلیون یورویی اتحادیه اروپا برای برگزاری شفاف انتخابات ریاست جمهوری تشکری نموده و جانبین در رابطه به کنفرانس اتصال منطقوی در شهر بروکسل، نقش و کمک اتحادیۀ اروپا در بخش اتصال منطقوی، پیشرفت کار قرداد دولت سازی میان افغانستان و این اتحادیه، بررسی برنامۀ میثاق شهروندی به منظور تسریع روند کار این برنامه و دیگر مسایل مرتبط بحث و تبادل نظر نمودند.

سفیر اتحادیۀ اروپا گفت که در نوامبر سال جاری پارلمان جدید اتحادیه اروپا افتتاح می گردد و اعضای جدید آن نیز مایل به تداوم کمک های شان به افغانستان خواهند بود.

خبر

سرپرست وزارت مالیه گفت با تطبیق برنامه های که برای رسیدن به خودکفائی افغانستان روی دست گرفتیم، ما می خواهیم که یک شریک خوب جامعه جهانی باشیم نه فقط به عنوان یک کشور کمک گیرنده. وی افزود که از کمک های اتحادیه اروپا در بخش های انرژی، تجارت و اتصال منطقوی صمیمانه قدردانی و اظهار سپاس می نمایم.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۸ - ۱۳:۴
Background image

کنفرانس بین المللی بررسی تمویل اهداف انکشاف پایدار برگزار گردید

کنفرانس بین المللی جهت بررسی تمویل اهداف انکشاف پایدار سازمان ملل متحد امروز مؤرخ ۸ جوزا ۱۳۹۹ به میزبانی کشور ترکمنستان از طریق ویدیو کنفرانس دایر گردید.

در این کنفرانس، مسئول اهداف. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۱ - ۱۵:۲۴
Background image

وزارت مالیه معاشات متقاعدین در سال مالی ۱۳۹۹ را بدون طی مراحل پروسه بایومتریک جدید پرداخت می نماید

وزارت مالیه معاشات متقاعدین در سال مالی ۱۳۹۹ را به علت آسپ پذیر بودن این قشر و کمک به ایشان بدون طی مراحل پروسۀ بایومتریک جدید و به اساس کارت های قبلی پرداخت می نماید.

در کنفرانس. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۱ - ۱۵:۸
Background image

توزيع شماره تشخيصيه ماليه ده در حوزه‌های مالياتی کابل

همشهریان و مالیه دهندگان محترم!

منبعد شما می‌توانید برای دریافت شماره تشخيصيه مالیه ده (TIN) به حوزه‌های مالیاتی ذیل نیز مراجعه نمائید:

۱- مديريت حوزه مالياتی سوم داخل ناحيه سوم

مسؤل. . .

بازکست به صفحه خبر