دروازۀ تورخم بطور ۲۴ ساعته باز بوده و فعالیت های آن به شکل عادی ادامه دارد

farid_mof
پنجشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۸ - ۱۱:۱۷
خبر

حکومت افغانستان دروازه تورخم را بطور ۲۴ ساعته برای صادرات و واردات و عبور و مرور مسافرین باز نگهداشته است و متعهد به فعالیت شبانه روزی این دروازه مهم می باشد.

حکومت افغانستان دارای منابع و ظرفیت های لازم مالی، تخنیکی و انسانی برای فعالیت ۲۴ ساعته دروازه تورخم می باشد و تمام تسهیلات مورد نیاز جهت طی مراحل اموال صادراتی و وارداتی را ایجاد نموده است.

همچنان طی مراحل اموال صادراتی و وارداتی به شکل عادی آن جریان داشته و هیچ نوع سکتگی غیر قانونی در طی مراحل اموال بطور ۲۴ ساعته از دروازه متذکره وجود ندارد‌.

تراکم محموله ها در دروازه تورخم و گمرک ننگرهار بخاطر عدم اظهار اموال توسط برخی واردکننده گان جهت طی مراحل قانونی و تطبیق قوانین نافذه مبنی بر تشریح صد فیصدی اموال مطابق به قانون گمرکات، طرزالعمل و کودهای تعرفوی می باشد.

وزارت مالیه افغانستان تمام تسهیلات و امکانات لازم را برای طی مراحل سریع اموال در ادارات مربوطه فراهم نموده است و از تمام تجار محترم تقاضا مینماید تا از قوانین نافذه اطاعت نموده و اموال تجارتی شانرا مطابق به قوانین نافذه، طرزالعمل های مربوطه و کود‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های تعرفوی معین طی مراحل نمایند، در غیر آن هرنوع مسئولیت متوجه خود شان خواهد بود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۸ - ۱۳:۴
Background image

کنفرانس بین المللی بررسی تمویل اهداف انکشاف پایدار برگزار گردید

کنفرانس بین المللی جهت بررسی تمویل اهداف انکشاف پایدار سازمان ملل متحد امروز مؤرخ ۸ جوزا ۱۳۹۹ به میزبانی کشور ترکمنستان از طریق ویدیو کنفرانس دایر گردید.

در این کنفرانس، مسئول اهداف. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۱ - ۱۵:۲۴
Background image

وزارت مالیه معاشات متقاعدین در سال مالی ۱۳۹۹ را بدون طی مراحل پروسه بایومتریک جدید پرداخت می نماید

وزارت مالیه معاشات متقاعدین در سال مالی ۱۳۹۹ را به علت آسپ پذیر بودن این قشر و کمک به ایشان بدون طی مراحل پروسۀ بایومتریک جدید و به اساس کارت های قبلی پرداخت می نماید.

در کنفرانس. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۱ - ۱۵:۸
Background image

توزيع شماره تشخيصيه ماليه ده در حوزه‌های مالياتی کابل

همشهریان و مالیه دهندگان محترم!

منبعد شما می‌توانید برای دریافت شماره تشخيصيه مالیه ده (TIN) به حوزه‌های مالیاتی ذیل نیز مراجعه نمائید:

۱- مديريت حوزه مالياتی سوم داخل ناحيه سوم

مسؤل. . .

بازکست به صفحه خبر