سرپرست وزارت مالیه با رئیس عمومی اداره ملی ستندرد افغانستان دیدار کرد

admin_mof
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۱ - ۸:۱۲
خبر

محمد خالد پاینده سرپرست وزارت مالیه با ذبیح الله زیارمل رئیس عمومی اداره ملی ستندرد در معینیت عواید و گمرکات وزارت مالیه دیدار کرد. در این دیدار که عالم شاه ابراهیمی، معین عواید و گمرکات وزارت مالیه و چند تن از اعضای اداره ملی ستندرد حضور داشتند، جانبین در رابطه به تشکیل این اداره، استخدام کارمندان NTA و سطح پرداخت معاشات کارمندان، ایجاد امکانات و تأسیسات برای کارمندان این اداره در محوطه گمرکات سرحدی و محصولی، بحث و تبادل نظر نمودند. ذبیح الله زیارمل، رئیس عمومی اداره عملی ستندرد ضمن ارائه معلومات در رابطه به تشکیل این اداره افزود که ٧٠ بست خالی در این اداره و جود دارد که بیشتر آن تخصصی و فنی است. بنابراین، برای پیشبرد کارهای تخصصی و فنی، حد اقل ٤١ بست NTA نیاز است که ایجاب می کند مورد توجه جدی قرار گیرد. ایشان همچنان در ادامه خواهان هماهنگی و همکاری بیشتر گمرکات و اداره ملی ستندرد شد. سرپرست وزارت مالیه برای حل بنیادی مشکلات و چالشهای موحود خاطر نشان ساخت که اداره ملی ستندرد برای طرح جدید اسکل معاشات این اداره، یک پروپوزال ترتیب نماید تا برای اتخاذ تصامیم لازم به کمیته ارجاع گردد.

خبر

در این زمینه فیصله به عمل آمد تا ریاست عمومی گمرکات واداره ملی ستندرد مشترکاَ تفاهمنامه ی را برای همکاری و هماهنگی بیشتر ترتیب نمایند تا مسئولیت های طرفین مشخص و امور به صورت بهتری انجام یابد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۶/۳۰ - ۱۲:۲۴
Background image

سرپرست ریاست عمومی تفتیش داخلی امروز با کارمندان تحت امرش جلسه معارفه و شناخت متقابل را دایر کرد

عبدالطیف خالد، سرپرست ریاست عمومی تفتیش داخلی نشستی را جهت معرفت بیشتر با کارمندان این ریاست در خیبرهال

یکشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۸ - ۱۷:۲۳
Background image

شماری از رؤسای ریاست های وزارت مالیه معرفی گردیدند

مطابق به سیاست اداری و هدایت رهبری ا.ا.ا وزارت مالیه به منظور پیشبُرد امور اداری و اجرایی و جلوگیری از سکتگی کار، شماری از رؤسا و مسئولین وزارت مالیه

پنجشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۵ - ۱۵:۴
Background image

شماری از رؤسا به ریاست های وزارت مالیه معرفی گردیدند

مطابق به سیاست اداری و هدایت رهبری ا.ا.ا وزارت مالیه به منظور پیشبُرد امور اداری و اجرایی و جلوگیری از سکتگی کار، شماری از رؤسا و مسئولین وزارت مالیه را جهت ارائه خدمات مسئولانه به شهرت. . .

بازگشت به صفحه خبر