شرکت هوائی باختر دوباره فعال می گردد

admin_mof
شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۰
خبر

حکومت افغانستان می خواهد که شرکت هوائی باختر را فعال ساخته و آنرا در بخش پرواز‎های داخلی بکار اندازد.
هدف از احیای مجدد این شرکت، تاسیس یک شرکت مقتدر دولتی است که هم توان رقابت با شرکت های خصوصی را داشته باشد و هم در عرضه خدمات ترانسپورت هوایی مفید واقع شود.
از همین رو جلسه هیئت نظار شرکت های دولتی به منظور احیای شرکت مذکور، تحت ریاست محترم پروفیسور محمد همایون قیومی، سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد مقام عالی ریاست جمهوری در امور زیربنا در مقر وزارت مالیه دایر گردید.
در این جلسه در رابطه به پلان تجارتی شرکت هوائی باختر، بازاریابی و برند سازی این شرکت، پلان امنیتی، تشکیلات و عمله پروازی، استخدام و آموزش کارمندان و اساسنامه هوائی شرکت متذکره بحث صورت گرفته و تصامیم لازم اتخاذ گردید.
قابل تذکر است شرکت هوایی باختر در بخش پروازهای داخلی کار خواهد کرد و برای مدیریت درست، حکومت افغانستان این شرکت را جواز کار مجدد خواهد داد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۷ - ۱۱:۷
Background image

برنامه آگاهی دهی از قانون دسترسی به اطلاعات در وزارت مالیه تدویر شد

برنامه آگاهی دهی از قانون دسترسی به اطلاعات با حضورداشت محترم عبدالحبیب ځدران معین مالی، محترم عین الدین بهادری رئیس کمیسیون دسترسی به اطلاعات، محترم شمروز خان مسجدی، رئیس ارتباط و. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۳:۴۶
Background image

رهبری وزارت مالیه مهم ترین فعالیت ها، اقدامات اصلاحی و مبارزه علیه فساد را مطابق اصل "حسابدهی دولت به ملت" شریک ساخت

رهبری وزارت مالیه امروز مؤرخ اول حوت ۱۳۹۸ مهم ترین فعالیت ها، اقدامات اصلاحی و مبارزه علیه فساد را مطابق اصل حسابدهی دولت به ملت و قانون دسترسی به اطلاعات طی کنفرانس مطبوعاتی در مرکز. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۱:۹
Background image

بانک انکشاف آسیائی و اتحادیۀ اروپا با افغانستان در بخش انتقال انرژی آسیای میانه به آسیای جنوبی همکاری تخنیکی می کند

محترم پروفیسور محمد همایون قیومی، سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد مقام عالی ریاست جمهوری در امور زیربناء با محترم نرندار سنگرو، رئیس بانک انکشاف آسیائی برای افغانستان و نماینده سفیر. . .

بازکست به صفحه خبر