کاندیداهای موفق بست های مقطع ورودی وزارت مالیه به وظایف شان معرفی گردیدند

admin_mof
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۲ - ۱۴:۳۲
خبر

کاندیدا های موفق بست های مقطع ورودی وزارت مالیه امروز مؤرخ ۲۲ میزان ۱۳۹۹ طی مراسمی با حضور محترم عبدالهادی ارغندیوال، نامزد وزیر و سرپرست وزارت مالیه به وظایف شان معرفی گردیدند.

در نخست محترم محمد غلام ملاخیل، رئیس منابع بشری وزارت مالیه در مورد آغاز پروسه که زمینه ساز برای رقابت ۲۲۰ بست مقطع ورودی وزارت مالیه شد، به اشتراک کنندگان معلومات ارائه کرد و افزود که طی مراحل اسناد کاندیداهای موفق در جریان بوده و الی یک هفته ایشان می توانند که بکار آغاز نمایند.

محترم عبدالهادی ارغندیوال، نامزد وزیر و سرپرست وزارت مالیه ضمن تشکری از کمیسیون مستقل اصلاحات اداری وخدمات ملکی، اداره ملی امتحانات کانکور و همکاران منابع بشری وزارت مالیه گفت برای اولین بار است که وزارت مالیه از طریق رقابت آزاد و امتحان بشکل شفاف جوانان را در وظایف می گمارد که ایشان نه واسطه و نه زر و زور دارند، و به اساس ظرفیت و استعداد خود توانستند به بست های متذکره موفق شوند. وی موفق شدن این جوانان را برای شان تبریک گفت.

خبر

سرپرست وزارت مالیه ضمن تعهد به شفافیت در استخدام های وزارت مالیه وعده نمود که تمام بست های خالی و غیر رقابتی وزارت مالیه را از طریق امتحان رقابتی و بشکل شفاف به صورت تدریجی به رقابت آزاد بگذارد. وی از کاندیدا های موفق درخواست نمود تا با صداقت و تعهد کامل به وظایف شان ادامه داده و در بخش مبارزه علیه فساد همکاری جدی نمایند.

در این مراسم دو تن از کاندیدا های موفق محترمه نگین احمدی و محترم روهین مصمم به نمایندگی از کاندیدا های موفق صحبت نموده و گفتند که روند رقابت آزاد کاملا شفاف بوده و افراد بدون هیچگونه واسطه و به اساس ظرفیت و توانائی های شخصی شان توانستند که بست های مقطع ورودی را بدست بیاورند. ایشان از رهبری وزارت مالیه بخاطر تامین شفافیت و همکاری همه جانبه با کمیسیون در روند امتحان سپاسگزاری نمودند.

خبر

 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۲:۴۵
Background image

سرپرست وزارت مالیه با سفیر جدید التقرر ایتالیا مقیم کابل ملاقات تعارفی کرد

محترم عبدالهادی ارغندیوال نامزد وزیر و سرپرست وزارت مالیه امروز مورخ ۶ عقرب ۱۳۹۹ با محترم ویتوریو سندالی

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۲:۳۳
Background image

پروسۀ فهرست مختصر کاندیدای واجد شرایط امتحان بست های عالی رتبه گمرکات پایان یافت

پروسۀ فهرست مختصر( شارت لست) کاندیدان واجد شرایط امتحان بست های عالی رتبه گمرکات امروز مؤرخ ۶ عقرب

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۴:۱۳
Background image

سرپرست وزارت مالیه با سفیر جدید التقرر ایتالیا مقیم کابل ملاقات تعارفی کرد

محترم عبدالهادی ارغندیوال نامزد وزیر و سرپرست وزارت مالیه امروز مورخ ۶ عقرب ۱۳۹۹ با محترم ویتوریو سندالی

بازگشت به صفحه خبر