اعلامیۀ وزارت مالیه در پیوند به آتش سوزی در گمرک اسلام قلعه

admin_mof

با تأسف فراوان اطلاع حاصل نمودیم که امروز شنبه مورخ 25 دلو 1399 حوالی ساعت 1 بجه ظهر در گمرک اسلام قلعه از اثر آتش گرفتن یک تانکر نفتی، دامنۀ آتش سوزی به تمام گمرک تسری یافته و در اثر آن خسارات هنگفت به هموطنان عزیز ما وارد گردید.

رهبری وزارت مالیه در هماهنگی نزدیک با ارگان های امنیتی و ادارات محلی تمام تلاش های لازم برای مهار نمودن اوضاع مبذول نموده و از اقدامات عاجل ذوات محترم معین وزارت دفاع ملی، معین وزارت امور داخله، معاون شورای امنیت ملی، مقام ولایت هرات و قوای مستقر امنیتی در این ولایت ابراز سپاس می نماید که با تشکیل یک گروپ قوی وضعیت را تحت کنترول و نظارت قرار دادند.

رهبری وزارت مالیه در واکنش با این رویداد غیر متوقعه، یک گروه کاری را تحت سرپرستی رهبری ریاست عمومی گمرکات توظیف و بلا فاصله به ولایت هرات اعزام نمود تا ضمن کمک و هماهنگی در امر مهار نمودن این آتش سوزی، بررسی های ابتدایی خویش را در رابطه به چگونگی وقوع آن انجام و همکاری های لازم را بعمل آورند. در حالیکه وزارت مالیه از پیامدهای ناگوار این حادثۀ زیانبار عمیقاً ابراز تأثر و با متضررین آن همدردی می نماید، هموطنان عزیز را یک بار دیگر از همکاری های لازم خویش اطمینان می دهد.

قابل یاد آوریست که تا اکنون از خسارات احتمالی این حادثه معلومات دقیق در دست نیست.

آخرین اطلاعیه ها

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۹:۵۵
Background image

اطلاعیه نمبر تشخیصیه ماليه دهنده

هموطنان عزیز! حالا شما میتوانید نمبر تشخیصیه ماليه ده (TIN) را به شکل آنلاین نیز در ۲۴ ساعت کاری دریافت نمائید.

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۱
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی گمرکات وزارت مالیه

به اطلاع آنعده از مالکین محترم عراده جات زرهی و غیر زرهی بدون اسناد-یک کلید که وسایط شانرا ثبت نموده اما غرض طی مراحل گمرکی مراجعه ننموده ان

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۹:۳۰
Background image

اعلامیۀ وزارت مالیه در پیوند به آتش سوزی در گمرک اسلام قلعه

با تأسف فراوان اطلاع حاصل نمودیم که امروز شنبه مورخ 25 دلو 1399 حوالی ساعت 1 بجه ظهر در گمرک اسلام قلعه از اثر آتش گرفتن یک تانکر نفتی،

بازگشت به اطلاعیه ها