تفویض مدال به معین مالی واعطای تقدیرنامه برای کارمندان وزارت مالیه

admin_mof
یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۹
خبر

به اساس پیشنهاد وزارت مالیه و منظوری مقام عالی ریاست جمهوری امروز مورخ ۱۳ جدی ۱۳۹۹ با قرائت فرمان جلالتمآب رئیس جمهور توسط محترم صبغت الله احساس، رئیس ارتباط خارجه وزارت مالیه به محترم عبدالحبیب ځدران، معین مالی وزارت مالیه بخاطر تلاش های شان در راستای انکشاف سیستم های مالی، ترتیب طرح بودجه ملی سال مالی ۱۴۰۰ مدال غازی میر مسجدی خان تفویض گردید.

همچنان به اساس حکم مقام عالی ریاست جمهوری برای محترم سید نصیر احمد، تقدیر نامه افتخاری و برای محترم رامین اکبرزی، رئیس اجرای بودجه تقدیر نامه درجه اول، برای محترم شمس الله شمس، تقدیرنامه درجه اول و برای شماری از کارمندان ریاست عمومی بودجه که در امور کاری مربوطه از خود شایستگی نشان داده اند، توسط محترم عبدالهادی ارغندیوال، وزیر مالیه کشور تقدیرنامه و مدال عالی دولتی تفویض گردید.

وزیر مالیه ضمن تبریکی به معین مالی و کارکنان که نایل به اخذ تقدیرنامه گردیده اند، گفت که در سال مالی ۱۳۹۹ وزارت مالیه با چالش های زیاد مالی بخاطر شیوع ویروس کرونا مواجه بود، که خوشبختانه کارکنان وزارت مالیه با سعی و تلاش زیاد توانستند که مدیریت منابع مالی کشور را به وجه احسن مدیریت نموده و بودجه سال مالی ۱۴۰۰ را بادرنظرداشت اولویت ها و نیازمندی های مردم ترتیب نموده و از خویش شایستگی نشان دادند. اعطای تقدیرنامه برای کارکنان شایسته باعث تعهد و تلاش بیشتر ایشان در راستای اهداف اداره می شود.

خبر

معین مالی وزارت مالیه از حمایت رهبری وزارت مالیه و مقام عالی ریاست جمهوری بخاطر تطبیق اهداف بزرگ حکومت تشکری کرده و تعهد سپرد که برای مدیریت بهتر امور مالی و مصارف عامه در بودجه ملی ۱۴۰۰ و تطبیق اصلاحات در بخش های مربوطه تلاش بیشتر خواهند کرد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲
Background image

اعلامیه مطبوعاتی وزارت مالیه ۲۹ جدی ۱۳۹۹

وزارت مالیه از پیشنهادات نمایندگان مردم در ولسی جرگه در رابطه به مسوده بودجه ملی سال مالی ۱۴۰۰ قدردانی نموده و لازم به یادآوری می نماید که سه ماه قبل رئیس جمهور

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۴
Background image

دیدگاه وزارت مالیه در رابطه به چگونگی ترتیب طرح بودجه ملی ۱۴۰۰

وزارت مالیه بودجه سال مالي ۱۴۰۰ را در راستاي حفظ اصلاحات در عرصه پلان گذاري مالي در مطابقت به معیارهای بین المللی، اولویت های انکشافی، اصل توازن،

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۸
Background image

نشست کمیته پرایسیک دایر گردید

نشست کمیته پرایسیک مورخ ۲۴ جدی ۱۳۹۹ تحت ریاست محترم عبدالحبیب ځدران، معین مالی وزارت مالیه در مقر این وزارت دایر گردید.

در این نشست که نمایندگان سکتور خصوصی، شرکت های بیمه، وزارت. . .

بازگشت به صفحه خبر