سرپرست وزارت مالیه با رئیس اجرائیوی شرکت های تکنالوژی معلوماتی ایرماکس ملاقات نمود

admin_mof
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۱۲ - ۱۵:۵۳
خبر

محترم پروفیسور محمد همایون قیومی، سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد مقام عالی ریاست جمهور در امور زیربناء امروز مؤرخ ۱۲ سنبله ۱۳۹۸ با محترم صمد بولات بیکوف، رییس اجرائیوی شرکت های تکنالوژی معلوماتی ایرماکس (Ermax) دیدار نمود.

در این دیدار، رئیس اجرائیوی شرکت متذکره در رابطه به انتقال انترنت به افغانستان پروپوزل خویشرا ارائه نموده گفت این پروپوزل به وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی شریک ساخته شده و ما میخواهیم برای کوتاه مدت انترنت را در اختیار افغانستان بطور رایگان قرار دهیم تا جانب افغانستان سرعت و کیفیت انترنت ارائه شده را بررسی نموده و نظریات و پیشنهادات خویشرا با ما شریک نمایند.

سرپرست وزارت مالیه ضمن تشکری از رئیس شرکت متذکره گفت ما می خواهیم که پروپوزل شرکت های تکنالوژی معلوماتی ایرماکس را در کمیتۀ تکنالوژی معلوماتی متشکل از وزارتخانه های مالیه، مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، ادارات تدارکات ملی و احصائیه مرکزی از نگاه تخنیکی بررسی نموده  و نظریات و پیشنهادات خویشرا با شما شریک خواهیم ساخت.

خبر

قابل تذکر است که گروپ شرکت های تکنالوژی معلوماتی ایرماکس، یک شرکت معتبر قرغیزستان است که میخواهد انترنت روسیه را به افغانستان انتقال دهد. این شرکت  در بخش های ارائه خدمات تکنالوژی معلوماتی و انترنت کار و فعالیت می نماید.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۷
Background image

امضای موافقتنامۀ برق رسانی ولایت بدخشان

موافقتنامۀ برق رسانی ولایت بدخشان امروز مؤرخ ۲۸ دلو ۱۳۹۸میان د افغانستان برشنا شرکت و بنیاد انکشافی آغاخان به امضا رسید.

این پروژه به صورت مجموعی شامل تولید ۹۱ میگاوات برق به ارزش. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۷
Background image

سرپرست وزارت مالیه با وزیر انرژی ترکمنستان در مورد موضوعات اقتصادی ذیعلاقه بحث نمود

محترم پروفیسور محمد همایون قیومی، سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد مقام عالی ریاست جمهوری در امور زیربناء ۱۳۹۸ با وزیر انرژی ترکمنستان دیدار کرد.
در این نشست جابین در رابطه به آغاز کار. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۱۹
Background image

سرپرست وزارت مالیه در کنفرانس مشترک جایکا و صندوق بین المللی پول اشترک کرد

کنفرانس مشترک ادارۀ همکاری‎های بین‎المللی جاپان (JICA) و صندوق بین‎المللی پول به منظور دستیبابی به انکشاف و فراگیر و پایدار کشورهای آسیا در شهر توکیو پایتخت جاپان برگزار گردید.
در این. . .

بازکست به صفحه خبر