سرپرست وزارت مالیه با رئیس اجرائیوی شرکت های تکنالوژی معلوماتی ایرماکس ملاقات نمود

admin_mof
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۱۲ - ۱۵:۵۳
خبر

محترم پروفیسور محمد همایون قیومی، سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد مقام عالی ریاست جمهور در امور زیربناء امروز مؤرخ ۱۲ سنبله ۱۳۹۸ با محترم صمد بولات بیکوف، رییس اجرائیوی شرکت های تکنالوژی معلوماتی ایرماکس (Ermax) دیدار نمود.

در این دیدار، رئیس اجرائیوی شرکت متذکره در رابطه به انتقال انترنت به افغانستان پروپوزل خویشرا ارائه نموده گفت این پروپوزل به وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی شریک ساخته شده و ما میخواهیم برای کوتاه مدت انترنت را در اختیار افغانستان بطور رایگان قرار دهیم تا جانب افغانستان سرعت و کیفیت انترنت ارائه شده را بررسی نموده و نظریات و پیشنهادات خویشرا با ما شریک نمایند.

سرپرست وزارت مالیه ضمن تشکری از رئیس شرکت متذکره گفت ما می خواهیم که پروپوزل شرکت های تکنالوژی معلوماتی ایرماکس را در کمیتۀ تکنالوژی معلوماتی متشکل از وزارتخانه های مالیه، مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، ادارات تدارکات ملی و احصائیه مرکزی از نگاه تخنیکی بررسی نموده  و نظریات و پیشنهادات خویشرا با شما شریک خواهیم ساخت.

خبر

قابل تذکر است که گروپ شرکت های تکنالوژی معلوماتی ایرماکس، یک شرکت معتبر قرغیزستان است که میخواهد انترنت روسیه را به افغانستان انتقال دهد. این شرکت  در بخش های ارائه خدمات تکنالوژی معلوماتی و انترنت کار و فعالیت می نماید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۱:۹
Background image

امضای تفاهمنامه تجارتی میان افغانستان و قزاقستان

محترم پروفیسور محمد همایون قیومی، سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد مقام عالی ریاست جمهوری در امور زیربناء بتاریخ ۲۷ سنبله ۱۳۹۸ به شهر پترو پاولسک جمهوری قزاقستان سفر نمود.

در این سفر. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۱۶:۴۳
Background image

پاسخ وزارت مالیه در مورد اظهارات اخیر رئیس صاحب اجرائیه حکومت؛

اخیراً طی مصاحبه (مناظره) تلویزیون آریانا محترم داکتر عبدالله عبدالله، رئیس اجرائیه حکومت که یکی از نامزدان انتخابات ریاست جمهوری نیز می باشد، برخی ادعا ها را علیه وزارت مالیه مطرح. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۱۳:۳۰
Background image

اولین جلسۀ هیئت مدیره شرکت دولتی طبع اسناد مصئون دایر گردید

اولین جلسۀ هیئت مدیره شرکت دولتی طبع اسناد مصئون امروز مؤرخ ۲۷ سنبله سال ۱۳۹۸ به ریاست محترم عبدالحبیب ځدران معین اداری وزارت مالیه و اشتراک اعضای هیئت مدیره شركت دولتى طبع اسناد مصئون،. . .

بازکست به صفحه خبر