یوزر کمیشنکاران یازده گمرک کشور مسدود گردید

admin_mof
اطلاعیه

به اساس فیصله کابینه جمهوری اسلامی افغانستان مبنی بر لغو کمیشنکاران، ریاست عمومی گمرکات وزارت مالیه امروز مورخ اول ثور سال مالی ۱۴۰۰ یوزر کمیشنکاران یازده گمرک کشور(پکتیکا، بدخشان، دندپتان، غلام خان، پست پارسل، کنر، تخار، شیرخان بندر، میادین هوایی کندهار، بلخ و هرات) را مسدود کرد.

مطابق فیصله کابینه شرکت های تجارتی مکلف هستند که به منظور طی مراحل گمرکی اموال تجارتی خویش در سیستم اسیکودا یوزر ایجاد نمایند.

ریاست عمومی گمرکات وزارت مالیه یک بار دیگر از تمام شرکت های تجارتی درخواست می نماید که به منظور جلوگیری از سگتگی در طی مراحل گمرکی اموال تجارتی هر چه عاجل از ویب سایت ریاست عمومی گمرکات (https://customs.mof.gov.af/?s=dari&c=forms-dr) فورم اخذ یوزر را دریافت نموده بعد از خانه پوری با اسناد معتبر( اصل تذکره، جواز شرکت و نمبر تشخیصیه TIN) خویش به تمام ادارات گمرک های کشور مراجعه نموده و در سیستم اسیکودا یوزر ایجاد نماید.

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۲۱ - ۸:۵۳
Background image

اطلاعیه وزارت مالیه

به اطلاع تمام هموطنان عزیز رسانیده می شود که تمام گمرکات کشور به روی واردات و صادرات کالاها و اقلام تجارتی باز بوده و هیچ مشکلی در این

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۰:۴۱
Background image

اطلاعیه مهم برای شرکت های تجارتی

در هفته جاری نیز یوزر کمیشنکاران گمرک های اندخوی، سپین بولدک، تورغندی، حیرتان و ابونصر فراهی مسدود می شود.

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۱۲:۱۵
Background image

اطلاعیه وزارت مالیه در مورد رسیدگی به شکایات

به منظور رسیدگی به شکایات ناشی از فساد، کم کاری و برخورد نامناسب مسؤولین و کارمندان وزارت مالیه(آمریت رسیدگی به شکایات)تحت سقف تشکیلاتی ریاست

بازگشت به اطلاعیه ها